Jump to content

Ağ Sorunu

halisavcu

Recommended Posts

cafe işletmecisiyim böle bi şeye hiç deng gelmedim bilgisayarlarım elle yerel ağı oluşdurdum serverdeki film ve mp3 ler diğer masaların üstünde kısayolda duruyor ve gayet güzel çalışıyor ama çalışma grubuna girmeyi deneyince bu çalışma grubu için sunucular listesi kullanılamıyor diyor ne yapdıysam olmadı güvenlik duvarı veya anti virüs yazılım da yok pc de virüsde yok işletim sistemim ULTRAXP sp3 yardımlarınızı bekliyorum

Kardeş o zaman başlıgı ultraxp konusnun altına ac yapımcısı kimse o sana yardım eder.

Bosuna antivurus ve firewall ayarlarınla oynama lakası yokdur. Gelişi guzel yapılan regedit ve hizmet iptalinden kaynaklanıyor ultra xp yi kullanmadım mxp de boyle bir sorun yasasydın yardımcı olurdum

Başlat -> Çalıştır -> services.msc yazve enterle

Ağ DDE

Ağ DDE DSDM

Ağ konumu tanıma (NLA)

DHPC istemcisi

Sunucu

Uzaktan erişim bağlantı yöneticisi

Yönlendirme ve uzaktan erişim

Bu hizmetlerin çalışıp çalışmadığını kontrol et. eğer çalışmıyorsa başlatarak denemeler yapabilirsin. bunlar ağ bağlantıları ile ilgili servis programlarını çalıştırır.

inşallah işini görür.

Ayrıca modifiye edilmiş işletim sistemleri Ultra XP, Vienna XP vs. kullanıcılar kendi isteklerine ve kullanım koşullarına göre düzenledikleri için, genellikle ağ ile ilgili servisleri iptal ederler. bunu asla göz ardı etme

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...