Jump to content

Powerpoint şifre Kırıcı Program -- Lütfen Yardım.

yunuscuk

Recommended Posts

Arkadaşlar ödevim için indiediğim powerpoint sunusunun içerisinde değişiklik yapamıyorum. Yani açma şifresi var tamam açılıyor. Ama düzenleme yapılamıyor. Salt okunur bi şekilde açılıyor.

Slayt bu:

http://www.dosyaupload.net/download.php?file=368Nufusun_gelisimi_nitelikleri.rar[/CODE]

Açma şifresi içindeki word belgesinde.Bana bunun şifresini kırabileceğim bir program tavsiye ederseniz memnun olurum.

Ya da forumda bu işi yababilecek bir arkadaş yapabilirse minnettar kalırım.

Saygılar..

Arşivde kullandığın şifrenin aynısını kullansana...

Olmuyor denedim..

passware diye bi program vardı o program bütün office şifrelerini hemen kırıyodu fakat pc de o eve gidince upload ederim.

o program da bir sonuç vermedi daha önce denedim. ama sen yine de upload et sürüm farkı olabilir.

buyur hocam

deneyip sonucu yazıcam teşekkürler..

edit. Denedim fakat win7 de çalışmadı dostum.teşekkürler yine de.

Çok bilindik bir yöntem söyliyim ozaman;

Google > URL adresi (indirdiğin ödev dosyasının) rar şifre : ; veya rar şifresi yerine rar pass

Yazdım yine indirdiğim site dolayısıyla sonuç yine yok.

Sanal makine kur ve içine xp kur sonrada şifre çözücü ve ppt dosyanı içine at öle yap.. Tahminimce bi 1 saatini alır ama şuan aklıma gelen en kolay yol gibi..

Bir de programın şifreleri deneme yoluyla bulması var maalesef onun için.Bu bir saati de geçer emin ol.

Aslında forum ustalarının bu ppt dosyasının şifresini kırabileceklerini düşünüyorum.zaten link vermemin de amacı o idi.Neyse İNŞALLAH diyelim ve bekleyelim..

hemşerim bi programla denedim olmadı şimdi diğeriyle deniyorum kırabilirsem yazacam buraya şifreyi....

Valla minnettar kalırım. Hemşeri dayanışması..:D Bekliyorum bu arada diğer programları da deneye durayım.

@miryigit Passware ile deneyeceğim sağol.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...