Jump to content

Gündem Domuz Gribi

zinnnn

Recommended Posts

Arkadaşlar bilmiyorumda bana göre normal grip domuz gribinden daha tehlikeli, dünya genelinde ölü sayısına baktığınız zaman hangisi daha çokmuş bir baksınlar tabiki bunların aldığı önlemlerin de ne kadar işe yarayacağı da tartışılır.

Arkadaşlar bilmiyorumda bana göre normal grip domuz gribinden daha tehlikeli, dünya genelinde ölü sayısına baktığınız zaman hangisi daha çokmuş bir baksınlar tabiki bunların aldığı önlemlerin de ne kadar işe yarayacağı da tartışılır.

İnsanlar senin bahsettiğin grip yüzünden ihmalsizlik sonucu ölüyor...Fakat domuz gribi ihmalsizliğe hiç gelmiyor en kısa zamanda tedbir alınmasını istiyor.Tedbir bırak h1n1 virüsü görülen kişinin direk herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmesi gerekiyor.Fakat senin bahsettiğin gripte insanlar kendi cabalarıyla kurtulmaya çalışıyor..Buda birçok önemli hatalara öncülük ediyor...

Çok açık söylim ben aşı olmayacağım etrafımdaki herkesi de olmaması yönünde uyarıyorum.Sonuçta bu aşı dediğimiz zayıflatılmış mikrop zayıf bir bünyede hiç hasta olmayacağı varsada hasta olmaya neden olabilir.E bünyem zayıf değilsede zaten hasta olsamda kurtulurum gibime geliyor.Ayrıca aldığım haberlere göre türkiyeye gönderilen aşıların içinde ağır metal olan civa var civa zehirlenmelere yol açabilecek bir element.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...