Jump to content

Ses Dalgalarıyla Bilgsayari şifreleme(çözüldü)

rafik

Recommended Posts

arkadaslar bi insan bilgsayarina nie sifre koyar kimse acmasin die dimi ama unide bole bişi yok şifre koysanda biri ister ondan ona gider anasini satim buna en iyi cozum parmak okuyuculu bilgsayar almak hadi istesin sifresini :D ama şimdi tutupta guzelim bilgsayari atmak olmaz parmak okuyucusu yok die aklima buna cozum olarak bilgsayari sesimizle şifreleyebilirmiyim sorusu geldi bole bişi var mi acaba :???

üye dedi diye değil biraz abartılı omuş da ondan dolayı geyik bölümüne taşımışlar.

fakat pc'ye bios , sonra xp logon şifresi sonrada 3.parti bir yazılım ile masaüstünü kilitlersen güvenli olur . bence

teskkr ederim kardesim ama bnm amacim sadece bnm acabilecegim bişi olsun parmak izi gibi

Sitede zaten bolca konusu var gereklilere taşınmasına gerek yok ayrıca çok bilinen bi program siz yeni keşfediyosunuz.Ablamın laptopunda bu sistem var evde olmadığı zamanlarda açamayacağımı sanıyo ama ben onun resmini kameraya tutarak açabiliyorum gayette.

bu bilgisayar bize küsüp sonra tanımamazlıktan gelmesin :D

'yesilruyalar' Kardeşim na manyak derece güzel bir espri yahu çok güldürdün beni sağolasın...

Sitede zaten bolca konusu var gereklilere taşınmasına gerek yok ayrıca çok bilinen bi program siz yeni keşfediyosunuz.Ablamın laptopunda bu sistem var evde olmadığı zamanlarda açamayacağımı sanıyo ama ben onun resmini kameraya tutarak açabiliyorum gayette.

El Elden Fikir Fikirden Üstündür.... harikasın.... 'blackman12'

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...