Jump to content

Tek Bi Sorum Var Açılıştaki Resim

carlos1994

Recommended Posts

RESMİ NASIL DEĞİŞTİRİM ORDAKİ RESMİ

Oradaki dosya addon yani RyanVM veya nlite ile entegre edebilirsin. Addon içerisindei dosyayı düzenleyip tekrar addon yapıcaksın. Bu şekilde projene dahil de edebilirsin...

yukarıdaki linkteki addon 'unun içinde 3 adet dosya var.

1. entries_ORB.ini

2. NWORB.inf

3. Starup.bmp >> düzenlemen gereken dosya

Startup.bmp adlı dosyayı düzenleyip geri addon haline çeviriceksin

valla tune up programı o resimleri istediğin gibi yapıyor ve simgeleri temayı falan değiştiriyor entegre yapabilirsen çok harika program

Sizinkide bir çözüm ama forum da bu yöntemlerin sağlıklı olduğu hakkında şüpheler var. Bu yüzden TuneUp ile bu tarz işlevleri görmüyorum. Benim size tavsiyem Yukarıdaki addon dosyası...

by_mehmet_emin

Açıklaman için teşekkürler bişey daha öğrendim ancak Bunu değişrrmeden de koyabilirmiyim ve nlite ile eklerken herhangi bir sırası varmı..

şimdiden teşekkürler...

ByNeC

Tune Up Utilities 2009 kullan derim logo değistirmenin yanı sıra birçok PC hızlandırıcı ve daha aklına gelen birçok temzileme aracı gibi bisey...

Ben Tr yama +Serial var istersen Upload ederim!

by_mehmet_emin

Açıklaman için teşekkürler bişey daha öğrendim ancak Bunu değişrrmeden de koyabilirmiyim ve nlite ile eklerken herhangi bir sırası varmı..

şimdiden teşekkürler...

ByNeC

Sırası farketmez arkadaşım!

Ayrıca TuneUp ile boot ve logon ekranı değiştirilebiliyor! Arkadaşın söylediği ekranın değiştirildiğini sanmıyorum. Bakmadım ama yeni sürümlerde mi eklediler acaba ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...