Jump to content

Windows 7 Yorumları Buraya

aponhero

Recommended Posts

Evet arkadaşlar windows 7 yi yükleyip deneyenler yorumunu yazsınlar önce ben yazıom :

süper şekiller çok güzeller her şey mükemmel ultimate 32 bit kullanıorum çok beğendim tek sorunum ram sorunu genelde 1 gb ramı yiyor bende sadece internet açık olduğu halde ama olsun 4 gb ram war biraz yesin biyeremi sokcam o ramleri :D:(

winodws 7 Ultimate E sürümünü nerden indirebilirm

Bence hiç uğraşmayın bile,, sistemin Microsoft desteği yok,, hiç bir yerden hiç bir şekilde etkinleştirme yapamıyorsunuz,, Avrupa ülkeleri için özel olarak çıkacaktı fakat yapılan mahkemeler sonucu Microsoft sistemi iptal etti ve şu an internette gezen E sürümleri için hiç bir destek yok.. Zaten normal sürümden tek farkı Internet Explorer olmaması, Internet Explorer kullanmak istemiyorsanız normal sürümde de tamamen devre dışı bırakılabiliyor.. Ben sistemi şu an kullanıyorum ordan biliyorum yani bu bilgileri :D üç haftadır tarihi sürekli geri alıyorumki etkinleştirme süresi dolmasın diye,, yeni sistem kurana kadar şimdilik idare ediyorum işte 

Güncelleştirme desteği de yok mesela..

Sırf activatorlerin bi işe yaramaması için vistaya geçecektim ama son anda çalışan bi activator buldum.

Windows 7 harika bir işletim sistemi.

windows 7 her yönü ile mükemmel ama ben laptop a kurdum fan sesi hiç susmuyor. ayrıca oyun oynarken de xp de yüksek seviyede hiç donmadan oynadıgım oyunları en alt seviye de bile dondugu için (modifiyeli) xp kullanıyorum. ekran kartı driverini de 2009 a son versiyonuna güncelledim yine dondu. onun için xp kullanıyorum. ama sağlam bir modifiyeli windows 7 lite çıkarsa çıkarsa onu denemeyi düşünüyorum...

Vistadan kat kat üstün buna emin olabilirsiniz. Zaten Vistayı çıktı çıkalı hiç kimse sevmedi. Gayet başarılı bir işletim sistemi. Yalnız her işletim sisteminde olduğu gibi İnternet Explorer geç açılıyor. Başka bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririm. Görsel açıdan zaten harika. Vistada kasan bilgisayarınız Windows 7'de gayet stabil bir şekilde çalışıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...