Jump to content

İnternet Hız Sorunu

sebtom

Recommended Posts

Bende 1024 sınırsız adsl var eskıden download da sorun yasamıyordum torrent'de 450-500 kb gordugum oluyordu yanlız bırkac gundur ınternet hızı ınanılmaz dustu speed test yaptım 52kb/s diyor. Bu sızce normal mı? Son bırkac gundur boyle

iki değerde anormal 1Mbps kullanıyorsan en fazla 150Kb verirler 400-500 e nasıl çıkmış garip ama 52kb de düşük ama internet hızında düşme olur çıkma olmaz :D

Ara ttneti hızına hızlandırsınlar :D Kanımca oradan kesiyorlar. Ilk fırsatta değiştirecem zaten. Böylelerine para kazandırmaktansa çöpe atarım daha iyi.

Bende 1024 sınırsız kullanıyorum ama 110 kb/s nin üstüne çıkmıyor. Normal olanda bu :D

Adsl aboneliğimi iptal ettirip yeni bir abonelik alacağım, yine TTNET mi alsam ?

Fikri olan varmı, smile için çok kötü diyorlar ?

turknet veya uydunet(uydunet heryerde yok) al arkadşımda var 1 mb 160 la indiriyo 8 mb 1150 e kadar çıkıyo al bence altyapısı ttnete bağlı değil smile ın altyapısı ttnete bağlı olduğu için kötü birde idmle indirmeyi dene

Bende 1024 sınırsız kullanıyorum ama 110 kb/s nin üstüne çıkmıyor. Normal olanda bu :D

Adsl aboneliğimi iptal ettirip yeni bir abonelik alacağım, yine TTNET mi alsam ?

Fikri olan varmı, smile için çok kötü diyorlar ?

Aslında bütün İnternet sağlayıcıları aynı ttnetin daha çok kullanıcısı olduğu için sorunları daha çok göze batıyor

Smile kullananlardan net kopmasından bıkıp ttnete geçenlerde var telekoma kafasını sokanda sen bilirisn

turknet veya uydunet(uydunet heryerde yok) al arkadşımda var 1 mb 160 la indiriyo 8 mb 1150 e kadar çıkıyo al bence altyapısı ttnete bağlı değil smile ın altyapısı ttnete bağlı olduğu için kötü

Zeytinburnuna geldim, artık burda takılacağım 1-2 sene :D

Ptt ye gittim uydunet yok, olsaydı ilk tercihim oydu.

bende 2004 te ttnet adsl almıştım 2008 e kadar sorunsuz kullandım askerlik dolayısıyla kapattırdım geldim yeniden abone oldum eski modemim (airties rt-101) in firewall aktif olunca bağlantı eşekleşiyor eskiden böyle bi sorun yoktu... yeni modemde firewall sorunsuz çalışıyor çok ilginç değil mi! firmware güncellemeden resete hiç bir şey sorunu çözmedi. firewallsuz kullanmakta buldum çareyi

adsl'iı aramayla sorunun cozulcegını sanmıyorum sureklı bır bahane ıcındeler anlamadım gıttı. Suan torrent açıkken yada normal şekilde internetten birsey download ederken normal sayfaları bıle acamıyorum:S Sorun ne sekılde duzelıcek bılmıyorum:S Uydunet onermıstı bırkac arkadas sanırım kablolu tv uzerınden ınternet servısı sunuyormus omurumu yedı ttnet uydunet almayı dusunuyorum yanlız kablolu tv varmı burda onuda bılmıyorum 1mb sınırsız 36 lıra gıbı bırsey sanırım. Bunu kullanan arkadaslar varmı onların yorumlarını beklıyorum sızce yanasmalımıyım??

internetten yaptıgım arastırmada kota 15 gb ustune cıkarsa turk telekom hızı yarı yarıya kesıyor gıbı bılgılere rastladım bu dogrumudur arkadaslar? Suan bayaa asmıs durumdayım 115 gb kota yanlız son bırkac gundur boyle 5 gun oncede olsa olsa 80-90 gb olurdu ozaman neden sorun olmadı gecen ayda bu sıkıntıyı cekmemıstım ozaman down hızım oldukca ıyıydı. Sırf bu sorun ıcın format attım vırus falan olabılırmı dıye duzelmedı yıne saclarımı yolmaya basladım artık:S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...