Jump to content

Windows Kapatılıyor Yazısı Yazıyor Pc Kapanmıyor

platinum

Recommended Posts

amd sempron işlemcili bir pcye format attım en son kamera driverini yükledikten sonra yeniden başlat dedim windows kapatılıyor yazısı kalıyor pc kapanmıyor düğmeden kapatıp açılışta direk kapat dedim yine kapanmıyor kamera driveri yüklemeden önce diğer driverleri yükleyip yeniden başlat dediğimde sorun yoktu kameranın arkasında kablo temassızlık yapıyor sizce sorun bu olabilir mi ? başka fikri olan varmı? yardımcı olursanız sevinirim.. not: premier marka 3.1 mp webcam...

az önce kameranın usb kablosunu çektim ekranda windows kapatılıyor yazısı vardı direk kapandı pc sanırım sorun webcamda ama böyle bir hata vermesi garip geldi bana

Siz kapat dediğinizde windows sistemdeki donanımlara kapatma sinyali gönderir.Bu sinyale karşılık alamazsa kapanma gerçekleşmez.Büyük ihtimalle kameranız sinyale cevap vermeyip sistemi kilitliyor.Kablosunu değiştirme şansınız varsa değiştirn.Yoksa ya donanımı önce güvenle kaldırı çalıtırıp sistemi kapatın veya usb kablosunu çekip sistemi kapatın.Saygılarımla

ben 2 kere yaşadım bu sorunu 1 çisi modifiye xp kurmuşdum ondan kaynaklanıyordu tabiki kaldırdım su an ki pc de ise tv kartınıdan kaynaklanıyor du soktum win 7 yaptı şimdi vista kurdum tv kartını taktım sorun yok bilgi olsun diye paylaşdım senin ki farklı olabilir.

usb cameranı sök yeniden.bilgisayarı kapat.eğer kapanıyorsa sorun usb kameradan dır.

Yağmuradamın dediğin gayet mantıklı cevaptır.

windows kapatılıyor penceresi geldiği zaman artık çalişan uygulamalar kapatılmış donanımların kapatılması bekleniyor anlamına gelir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...