Jump to content

Hangi İnternet Paketleri Daha Çok Kullanılıyor.

umutcnakn

189 members have voted

1. 1. Kullandığınız Net Paketi

• 4 Gb Sınırlı
      35
    • 6 Gb Sınırlı
      3
    • Sınırsız
      151

Recommended Posts

Kullandığınız İnternet Paketini İşaretleyip Oy Vermeniz Yeterlidir.

İnternet Hızları anket için önemli değildir.Sadece sınırınız varsa seçin sınırsız ise sınırsaza oy vermeniz yeterlidir..Ayrıca kullandığınız net paketini kotalı kotasız mesaj olarak eklerseniz sevinirim..İYİ FORUMLAR

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply
TTnet 8 mbit sınırsız (gizli kotalı) 15 gb

15 gb tan sonra 512kbps

Aylık 49 TL

ARKADAŞLAR BEN de bu tarifiye geçtim 15 gb indirmeyaptıyım da net hızımı 512 kb olaçak indirme hızımı bilmiyorum bilen kişi çevap yaza bilirmi.

enhızlı 64 kbps ile indirebilirsin

tahminimce 54 - 64 arası bir değer olabilir.

ÇEVAP İÇİN TSKLER bişi daha merak etim indirme hızım düşüyor net hızım da düşüçekmi yoksa sadeçe indirme hızımı düşüyor

ÇEVAP İÇİN TSKLER bişi daha merak etim indirme hızım düşüyor net hızım da düşüçekmi yoksa sadeçe indirme hızımı düşüyor

bant genişliğin 512kb olucak indirme hızında 70kb e kadar çıkar

Yani hem internette sörf hem download da taş devrini yaşıcaksın :rolleyes:

@ aliören arkadaşıma;

aynı durumla karşılaştığım için sizi bilgilendirmek isterim;

Telekomdan şöyle bir cevap aldım,

"Hat sahibi bizi arayacak ve onun cevapları üzerinden paket değişikliği yapabileceksiniz."

Daha önceden bilgileri ben verdiğimde değişiklik yapılabiliyordu,artık bunu yasaklamışlar.İnternettende değişiklik alt pakete doğru olmuyormuş diye bi uyarı verdi bana ne hikmetse...

------

Şahsen 8 megabite kadar tarifeyi kullanıyorum.gayet memnunum.kota aşımında dahi ayın son haftasına kadar hızda düşürülme yaşanmıyor.

kardeş bir yeniliği eklemeyi unutmuşsun ama burada. mesela ben 3G (5GB limitli ) kullanıyorum nereyi işaretliyeceğim bu durumda ???????:clapping: :clapping: :unsure::D :D :D

3G ile Türkiye'ye gelen internet paketi fazla yaygın olmadığı için anketime eklemek istedim..Yanlış anlamıyorsundur umarım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...