Jump to content

Rapid Hata Veriyor!^^

H4X0R

Recommended Posts

Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member

Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 50 seconds ago.

RApidden bi dosya indircek oldupumda bu hatayı veriyor yardımlarınız beklıyorum....

• 2 hafta sonra ...

ben bırseyı denedım... hangı hattan cok ındırım yaparsan bu hatayı alıyorsun.. oncelıkle benım evde oldu... sonra teyzemlerın evınde denedım 5 gun sorun yoktu her aksam ındırdım... sonra orasıda hata verdı... son olarak ıs yerınde kı de aynı oldu... yanı ne kadar cok kullanırsak o hattan bır daha olmuyor... sunuda gordum 1 hafta dokunmazsan tekrar 2 gunluk ızın verıyor... bunu cozecek arkdas varsa yorumlarını gormekten sevınırım...

şuan için başka bir yol yok galiba rapidshare böyle şeyler için çok uğraşıyor galiba neler yapmadı kaç yıldan beri ben artık eğer bir dosya rapidshare ise çekmiyorum mesala bir xp indirmek isityorum kaç günden beri indirmeye çalışıyorum ama yok eğer indirebilirsen bile dosyaları o kadar yavaş veriyorki ama geceleri çekin yada sabah çekin dosyaları yada bu sitede bazen çalışıyor burayı kullan bende 5.9 mb indiriyor bende çalışmıyor şuan belki sizde çalışır.

Please register to see this content.

evet arkadaşım aynı hatayı tek sen değil bende alıyorum neyden kaynaklandığını bende merak ediyorum inş. bizi aydınlatacak arkadaşlar olur...

2 dk beklemeni sölü bekle !! eger int hattını arkadaşından yada ne bileyim ortak kullanıyorsanız bazılarıyla o sırada onlardan biri indirme yapıyor demektir...

Yada majorshare vb program kullanıyorsan linki kopyaladığın vakit direk program alıyor ve indirmeye başlıyor o sırada indirme yaparsan sürekli olarak ERROR yazısıyla karşı karşıya kalırsın..

başlat ordan çalıştıra git ipconfig /flushdns bu kodu oraya yaz ve entera bas gelen dos ekranında herhangi bi tuşa bas ve çık 50 mb limitide sıfırlanacaktır...indirmeye son sürat devam ama burdan :)

kolay gelsin arkadaşım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...