Jump to content

Xp ÖnyÜkleme Sorunu ÇÖzÜmÜ

halit74

Recommended Posts

Pcye format atcaksınız ama Bios'tan sonra pc XP cd'sini görmüyo veya görüyo da KUR işlemi gerçekleştirmiyosa alın size çözüm yolları ;

1-Bios ayarı yaptınız ama cd boot 1 tuşa bas seçeneği gelmeden windows xp başlıyorsa: XP CD'si cartları ölmüş yeni XP cdsi ile deneyin.

2-Bios ayarı yaptınız cd boot 1 tuşa bas seçeneği geldi KUR başladı kısa bi süre sonra INF dosyası txt.setup.sif dosyası bozuk yada eksik 32768 sorun durumu geldiyse: XP CD'si cartları ölmüş yeni XP cdsi ile deneyin

3-Bios yaptınız önyükleme için cd boot 1 tuşa bas seçeneği geliyo siz tuşa basıyosunuz ama KUR gene başlamıyosa: Bios ayarlarında USB KEYBOARD SUPPORT'u ENABLE yapıp deneyin.

Birçok arkadaş bu sorunlarla karşılaşmakta, ben de deneyimlerimi paylaşmak istedim :clapping:

INF hatasını ilk yaptığım xp leri test ettiğimde almıştım ama ben sanalda deniyordum cd yi yenilememe de gerek kalmadı :whistle:

iso yu baştan yaptım senin yaptığın gibi yine olmuştu sonunda sorunu bulmuştum

bilmeyenlere bilgi vermen çok güzel bir şey

sağolasın :clapping:

INF hatasını ilk yaptığım xp leri test ettiğimde almıştım ama ben sanalda deniyordum cd yi yenilememe de gerek kalmadı :)

iso yu baştan yaptım senin yaptığın gibi yine olmuştu sonunda sorunu bulmuştum

bilmeyenlere bilgi vermen çok güzel bir şey

sağolasın ;)

bilgisayarcılık öyle bişey ki dostum en ufak 2 püf noktayı bilmezseniz 3ay 4 ay hatta 1 sene işlev yapamazsınız bunları ben de yaşadım o yüzden yaşayanlara yardımcı olmak isterim :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...