Jump to content

Win7 Kurulum

pirate04

Recommended Posts

arkadaslar kafayi yemek uzereyim.. acil bise sormak istiyorum...win7 nin hem 32 hemde 64 luk versiyonlari dvd ye yazdim... kuruluma basliyorum ancak soyle bir sorun cikiyor.. tam tum dosyalari yukluyor...yukleme tamamlaniyor ekraninda bitiminde normalde laptop tekrar basliyacagina kapaniyor. ve tekrar acmiyor.. direk shut down olayi oluyor... sonrasinda ise ben dugmeye basip acmak istedigimde ise windows basliyor sonra "kurulum hizmetleri basliyor" dedikten sonra windows yukle basligi altinda : bilgisayar beklenmedik sekilde bastan baslatildi veya beklenmedik bir hatayla karsilasti.windows yuklemesi devam edemiyor.Windowsu yuklemek icin bilgisayari tekrar baslatmak uzere tamam a tıklatın ve yuklemeyi yeniden baslatin diyor... tamam dedikten sonra bu hata sürekli devam ediyor .. :S kafayi yiyecem.. tum hdd ye format atmamistim ilkinde sonra attim yine ayni sey geldi..32 bit yuklerkende ayni sey oluyor.. laptop in o kendini kapatma olayini nasil iptal ederim yada ne sekilde yukleyebilirim.. bu arada ben onceden windows 7 beta yi kullanmistim ...ancak bu son surumu yukleyemiyorum... son olark bendeki ilk betalardan birini kurum gerekli updateleri yaparsam en son versiyona ulasir mi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...