Jump to content

Windows 7 Bugün Piyasaya çıktı Ama Linkler Hepbeta

Demirsporlu

Recommended Posts

evet cıkalı ve nete yayılalı aylar oluyor

orijinal türkçe final sürüme asagidan ulasabilirsin..resmi cikisindan önce nete düstüydü bile :)

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=109186[/CODE]

Teşekkür ederim ama anlamadığım şu, nasıl resmi çıkışından önce nete düşüyor :clapping:

Temmuz dan beridir win 7 final diye kullanıyoruz da bir sürü de gizli güncellemelerini bu siteden indirip kurduk. Bugün piyasaya çıkan win 7'yi satın alanlar bu güncellemeleri indirip kuracaklar mı? Yoksa bu gizli güncelleştirmeler dvd'ye entegreli mi olacak? Yani piyasaya yeni çıkan bir işletim sisteminin ilk günden 10-15 tane güncellemesinin olması mantıksızlık olur.

Lafı şuraya getireceğim. Bizim Temmuz dan itibaren kullandığımız final win7 ile bugün piyasaya çıkan win 7 farklı olmalıdır. En azından güncellemeler bakımından farklı olmalıdır.

Temmuz dan beridir win 7 final diye kullanıyoruz da bir sürü de gizli güncellemelerini bu siteden indirip kurduk. Bugün piyasaya çıkan win 7'yi satın alanlar bu güncellemeleri indirip kuracaklar mı? Yoksa bu gizli güncelleştirmeler dvd'ye entegreli mi olacak? Yani piyasaya yeni çıkan bir işletim sisteminin ilk günden 10-15 tane güncellemesinin olması mantıksızlık olur.

Lafı şuraya getireceğim. Bizim Temmuz dan itibaren kullandığımız final win7 ile bugün piyasaya çıkan win 7 farklı olmalıdır. En azından güncellemeler bakımından farklı olmalıdır.

hic sanmıyorum aynısı olacaktır..msdn de bile hala bu final sürüm mevcuttur

Teşekkür ederim ama anlamadığım şu, nasıl resmi çıkışından önce nete düşüyor smile.gif

msdn technet üzerinden sirketlere ve parali üyelere gelistirme ve calısmalar icin indirmeye sunulmustu..haliyle oraya üyeligi bulunan yabancı forumlardan bir kisi türkçe sürümüde paylastı..zaten internetteki hemen hemen tüm dildeki sürümleri o kisi paylasmıstır

gerek md5 degerleri gerek sha1 degerleri ile sürümün final sürüm olduguda kesinlesmisti..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...