Jump to content

Adsl Bilgisi

mwerwe

Recommended Posts

bugun ınternette gezerken bole bir kampanyayala karıslastım smile adsl musteri servislerını aradım gayet guzel durumu acıkladılar şimdi ttnetımı ıptal ettirmek kalıryorki bu konuda sanırımm baglı oldugumuz mudurluge gitmemiz gerekiyormuş benım sormak istediğim

1-smile adsl kullanıp onerebilicekler; ttnetten cok cektım ve hala daha cekıyorum o yuzden acıklamanızıda yaparsanız sevınırım

2-ttnet aboneliğimi iptal ettirmeye gittiğimde benden ne gibi taleplerde bulunuyolar; biliğim kadarıyla taahuttnammn dolması gerekiyodu ama bu konuda bi bilgilendirme olamadıgı için emın değilim

Kampanya içeriği ile ilgili bilgim yok ama sanırım alt yapısını türk telekomdan alıyor diye biliyorum

kendı alt yapısı için çalışmalara başladı diye biliyorum bende ama ?

Eğerki 24 aylık bi sözleşme imzaladıysan ve bi modem hediye almışsan şöyle söliym 3 aylık kampanya indirimini ödüyosun 3*15 Tl = 45 Tl artı modem ücretini Ödüyosun Kablolu ise 50 Tl artı o ayki dönem borcunu ödüyosun Tarifen ne ise o Hesap ortada ama ben yinede smile geçme derim ttnet daha iyy en azından bildik Yinede sen bilirsin.

Eğerki 24 aylık bi sözleşme imzaladıysan ve bi modem hediye almışsan şöyle söliym 3 aylık kampanya indirimini ödüyosun 3*15 Tl = 45 Tl artı modem ücretini Ödüyosun Kablolu ise 50 Tl artı o ayki dönem borcunu ödüyosun Tarifen ne ise o Hesap ortada ama ben yinede smile geçme derim ttnet daha iyy en azından bildik Yinede sen bilirsin.

kararsız kalmıs durumdayım bu iptal olayı anladıgım kadarıyla cok tefarratlu cıkıcak ve bir sürü parayı yıne bızden alıcaklar zaten veremedıklerı hızmet ugruna yeterınce para alıyolar ne zaman arasam hep calışma var bilgilerınıze ulaşamıyoruz zaten bikerede ulaaşsanız sasardım:S

Bende bu cuma sınırsıza geçicem bi b...k anlamadım bu sınırlıdan elimi daha değmeden kota bitiyor diziler filmler maçlar oyunlar müzikler artık anasını ağlıtacam bu kotanın sınırsıza geçmeye mecbur bıraktı bu AQ ttnet

indirim yapılmadan once her ay 60 şimdi ide 57 ytl oduyorum ınternetı sınırsıza gecırmeyı kabul etmedıler herneyse ben bolede sınırsız kullanıyorum ama eger sınırsıza gecersem ttnet tarafından dusunmuyorum dier adlslerı tek tek arastırmaya devam

indirim yapılmadan once her ay 60 şimdi ide 57 ytl oduyorum ınternetı sınırsıza gecırmeyı kabul etmedıler herneyse ben bolede sınırsız kullanıyorum ama eger sınırsıza gecersem ttnet tarafından dusunmuyorum dier adlslerı tek tek arastırmaya devam

Nie 57 ödüyon anlamadım 1 ikincisi nasıl sınırsız kullanıyon onuda anlamadım biraz bilgilendirirmisin şu son mesaj hakkında beni

mwerwe[/CODE]

sınırlı 4gb ınternet paketınde sınırsın %14 yada %12 farkını astıgınd direkmen sınırsız olarak işleme tabi tutuyosun yanı 57 mılyon gelen kotamda da sınırsız gibi istediğimi indirip istediğimi izleyebiliyorum tek fark sadece 45 mılyonluk sınırsızın ustune %14 yada %12lik farkı odemem oluyor

ha TTNET ha SMILE ha BiRi... hepsi aynı.. sonuçta hepsi TeKelomun elinden parekende fiyatına alıp son kullanıcıya pazarlıyorlar. Ciddi manada rekabet ancak kablolu internetin ve diğer fiber bazlı alternatiflerin yaygınlaşmasıyla olacaktır. şu anda "kötünün iyisi"nden başka sçme şansımız yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...