Jump to content

Nfs Shift Ve Just In Time Sorunu

king26es

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Microsoft Visual Studio 2008 kullanıyorum.Ama daha yeniyim.Yeni aldığım monitör arıza yapınca crt ye dönmek zorunda kaldım.Eskiden oyun açılıyordu.Ama monitör değişince NFS SHIFT i just in time la beraber açmaya çalıştı.Tabii ki oyun açılmadı.Visual Studio ayarlarından just in time la olan bütün çentikleri kaldırdım.Bu seferde hata verdi.Daha sonra

visual studio yu açın, tools'a ve ordan options a basarak, sol taraftan Debugging i tıklayın ve altından Just-In-time a tıklayın, sağ tarafta Managed, Native ve Script 'teki işaretlerini kaldırın.

En sonunda da regedit'e girin, şu 2 dosyayı silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework\DbgManag edDebugger

veya

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\.NETFramework\DbgManagedDebugger

bunları yaptım olmadı.Oyunu sildim tekrar yükledim, sistem geri yükleme yaptım ama gene çalıştıramadım.

net te bir yerde jitdebugger diye arama yaptırın çıkan iki dosyayı silin demiş.Arama yaptırdım.vsjitdebugger adlı system 32 klasöründe bir dosya ve vsjitdebugger.dll c:\windows\system 32\1033 adlı yerde çıktı.

Bu iki dosyayı silersem visual studio 2008 programının çalışmamasından korkuyorum.

Bu hususta ne yapabilrim?Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...