Jump to content

Msdn Msdn Msdn?

chataluck

Recommended Posts

Şimdi şöyle oluyor. Yeni çıkan özellikle service pack entegreli işletim sistemlerinin orjinal entegreyle çıktığı yer MSDN. Yani orjinali gelene kadar buralara MSDN den dünyaya dağılmış oluyor. Doğal olarak insanlar kullanırken kaynak olarak onu kullandım veya yeni SP entegreli bir işletim sistemi çıktığında doğal olarak MSDN entegre diyorlar.

Peki msdn olarak indirdiğimiz bir isonun, üzerinde oynanıp oynanmadığını nasıl anlayabiliriz?

sonuçta sanırım kısa süreliğine yayımlıyor Microsoft. İndirenler, daha sonra upload ediyor vs.

Şu an microsoft sitesinde yok yani...

Microsoft dosyaları yayınlarken MD5 ve SHA1 bilgilerinide veriyor. Bu tanımları bilmiyorsan ayrıntı bilgi burada. Bu bilgilerin indirdiğin dosya ile bir olması gerekiyor. MSDN namı diğer diyebileceğimiz technetin sitesi

Please register to see this content.
. Ayrıca sitede Dos 6.0 dan daha adını duymadığımız alpha aşamasında olan M$ yazılımlarını bulmak mümkün. Tabi bizler sadece bilgileri mevcut. Lakin oralara erişip birşeyler indiribilmek büyük miktarda para ve tabiki bir bilişim sıfatının olması gerekli.

Microsoft ürünlerinin MD5 ve SHA1 bilgilerine

https://technet.microsoft.com/en-us/subscriptions/securedownloads/default.aspx?pv=36:350[/CODE]

adresinden ulaşılabilir.

ve bu msdnyi nerden indirecez tnctr aradım bi konu buldum orda bir sürü dil mevcuttu fakat linkler ölüydü.google aratmak istemiyorum ünkü diğer sitelere güvenmiyorum ben nerden indireceğim.

msdn >> microsoft developer network -microsoft geliştirici ağı demek yani insana daha bi güven veriyor hesabı.

aga bu vista sp2'li dvd hemde msdn dediğin zaman adam düşünüyo, microsoft hem de geliştiricilerin arasına attıysa bunu demek hata yok, özene bözene yapmış, hem kendi yapmış diyosun.yoksa sp2'li vista dvdsini sen ben herkes salıyo piyasaya entegre ederek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...