Jump to content

Yazıcı Tavsiyeleriniz

Sirius

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi günler. Bir yazıcı almak istiyorum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var

mürekkep püskürtmeli olarak dolan kartuş sitesinden kartuş alabilecğim yani dolumu kolay fotokopi özelliği olan renkli çıktı da albilen bir yazıcı düşünüyorum bu iyi dediğiniz var mı acaba?

bir de hepsiburada.com da brother marka bir lazer yazıcı satılıyor dolu toner ile geliyormuş peki toner bittiğinde doldurmak ne kadara mal olur? ya da yeni toner almak? buyrun o yazıcı

http://www.hepsiburada.com/brother-hl-2040-mono-laser-lazer-yazici-/productDetails.aspx?categoryid=6&productid=bd1082&utm_source=hepsiburada_anasayfa&utm_medium=MP_TopSales&utm_campaign=bd1082[/CODE]

ever tavsiyelerinizi bekliyorum...

tonerli yazıcı daha iyidir uzun süre kullanırsın kartuşlar çabuk bitiyor ama buyazıcıda renkli

diye birşey yazmıyor rekli tonerli alırsan dahi iyidir ayrıca toner dolumuda yapılabiliyor

toner fiyatına baktım 97 tl belki sana çok gelebilir ama senin bu tonerle yazdırdığın 2500

sayfa a4 ü 20 kartuşla ancak yazdırırsın ortalama 30 tl olsa 600 tl yapar

arkadaşım kesinlikle hp marka al başın pek ağrımaz bu benim ikince yazıcı gayet memnunum niye ikinci derseniz fotokopili lazımdı onun için şüpheniz olmasın model konusunua gelince hp photosmart 4472 yada 4480 bu çok güzel bir yazıcı ama siz gelişmişinide alabilirsiniz yalnız bu modelde en az hacimli kartuş var bunu göz önünde bulundurmanız lazım hem hp ler kolay doluyor ve dayanıklı kaliteli şimdiden hayırlı olsun.saygılar

siriusblack2051 fiyatlarına bakmadım ama karduş dolumu kartuşun ömrünü düşünürsek lazer jet hp al bir tane tamamiyle kardasın nedeni ise kartuş ömrü bittiğinde yeni kartuş yazıcı fiyatına denk geliyor can sıkıntısı veriyor renkli lazer yazıcı alma imkanın varsa daha iyi kolay gelsin

Kesinlikle hp lazer yazıcı al,bende lexmark mürekkep püskürtmeli yazıcıda var ama lazer yazıcı daha iyi.Tabi kullanma oranına bağlı eğer çok kullanacaksan fiyat/kullanım/performans lazer seçeneğini daha ön plana çıkarıyor.

Saygılarımla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...