Jump to content

Sİyah Ekran Ve Fare İmlecİ

isnetus

Recommended Posts

Arkadaşlar,bugünlerde bir çok bilgisayarda aynı problem yaşanıyor.Xp açılırken siyah ekranda donup kalıyor,fare imleci aktif, ctrl-alt-del çalışmıyor,güvenli kipte de açılmıyor.Şimdiye kadar formattan başka bir çare bulamadım.Bu konuda bilgisi olan var mı?

cd den açılan bir xp cdsi le pcyi açıp dosyalarınızı kurtarıp format atabilirsiniz kesin çözüm format ama belgelerim silinmesin diyorsanız cdden çalışan xp ile dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

geri yükleme de bir çözüm tabi ama virüsten kurtulamayabilirsiniz. virüs boot dosyasına yapışmış oluyor çünkü

Konyada Bilgisayarcıyım gunde yaklasık 10 Bılgısayar gelıyor bu konu ıle ılgılı . Sistem geri yuklemek sorunu cozmuyor. Çözüyor fakat geçici olarak. Sistem geri yukleme yapınca acılıyor (ERD SISTEM RESTORE ILE) BU sorun flash kullanan sıtelerde oluyor. Sıte kilitleniyor. Kilitlendikden sonra yenıden baslatıyorsunuz Pat siyah ekran. Flash playerdan olduguna emınım. Sıstem gerı yukleme yapıp flash playerı kaldırıyorum yenıden kuruyorum tekrar aynı problem yasanmıyor ama sıstem gerı yukleme sı kapalı bılgısyrda software yı degıstırıyorum (system32 config deki) Oda cogu programları bozar.Tam bir çözüm bulamadım acıkcası.

Evet bazı sitelerde oluyor.Eski bilgisyarımda xp yüklü.Bir siteye girince sistem tamamen kilitleniyor.Yeniden başlatınca xp açılmıyor.Acronis sitem yedeğine geri dönüyorum sorun kalmıyor.Virüsten ziyade başka birşey var gibi.Ne olduğunu da bilmiyorum.Saygılarımla

daha iyi ya bizde bu sayede para kazanıyoruz banada günde bu sorunla ilgili 7 8 pc geliyor flash diskdeki virüslerden kaynaklanıyor ve bazı sitelere girince donuyor girmiyor pc yeniden başlatıncada birdaha açılmıyor... Yedekleri aldıktan sonra formattan sonra en sağlıklısı format ama formattan başka çözümlerde var uğraştığınıza deymez gene aynısı oluyor çünkü...

Format çözüm değil wildly arkadaşında tek yaptığı aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırmak, daha önce bende bununla ilgili bir yazı yazdım fakat çözümü çok daha basit ve daha kolay olarak hallettim. Formata gerek yok :yahoo:

Format çözüm değil wildly arkadaşında tek yaptığı aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırmak, daha önce bende bununla ilgili bir yazı yazdım fakat çözümü çok daha basit ve daha kolay olarak hallettim. Formata gerek yok :yahoo:

Bize de sorunu nasıl çözdüğünü açıklasaydın....

Format çözüm değil wildly arkadaşında tek yaptığı aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırmak, daha önce bende bununla ilgili bir yazı yazdım fakat çözümü çok daha basit ve daha kolay olarak hallettim. Formata gerek yok :)

Arkadaşım bu problem son günler çok can sıkıcı hale gelmeye başladı eğer çözümünü biliyorsan paylaşır mısın?...

Şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar.

eh birader. birde nasıl çözdüğünü yazsaydın. sır değil ya. nasılsa bugün olmazsa yarın çözüm bulunacak. en azından o şeref senin olurdu.

MINIXP ILE ACIP REGEDITTEN BIR KAYIT ANAHTARINI SILINCE ACILIYOR. FAKAT bazı sıtelerde kılıtlenıp aynı problem yıne oluyor . Virüsten dolayı yapıyor. :clapping: Çözümünu en kısa zamanda bulup yazacagım

son 1 haftada 10 bilgisayarda benimde başıma geldi.en son kendi ewimdeki bilgisayarda oldu c ve d diskini komple sildim ve sıfırdan windows 7 kurdum.bütün programları kurduktan sonra yeniden başlatım normal bi şekilde açıldı daha sonra windows uptade üzerinden güncelleme yaptım ve yeniden başlattığımda gine aynı problemle karşılaştım.acaba bu microsoftun korsan üzerine oynamış olduğu bi oyun olabilirmi?

Evet Arkadaşlar Bende bununla ilgili çok sorun yaşıyorum:...... evet system 32 deki klasorler çözüm.. eğer başka pcde hdd taraması mümkün ise bu daha kesin. Fakat Daha önceden bir gho imaji var ise ondaan system 32 klasorunun içindeki dizinleri imajdaki ile değiştirin... evet daha derine inmeye fırsatım olmadı..içindeki bir klasor ama hangisi zamanım olmuyor.dolayısı ile komlpe değiştiriyorum system açılıyor...

ARKADAŞLAR AYNI SORUN İLE BENDE KARŞILAŞTIM,TNCTR DEN İNDİRMİŞ Olduğum karspersky kurtarma cd ile pc tekrar çalıştırdığımda yaptığım virus taramasında değişik isimlerde trojan ve virus bulup sildim,tekrar pc çalıştırdığımda win xp çalıştı şu an bilgisayarı kullanıyorum sorun yok

Evet Arkadaşlar Bende bununla ilgili çok sorun yaşıyorum:...... evet system 32 deki klasorler çözüm.. eğer başka pcde hdd taraması mümkün ise bu daha kesin. Fakat Daha önceden bir gho imaji var ise ondaan system 32 klasorunun içindeki dizinleri imajdaki ile değiştirin... evet daha derine inmeye fırsatım olmadı..içindeki bir klasor ama hangisi zamanım olmuyor.dolayısı ile komlpe değiştiriyorum system açılıyor...

software dosyası bu soruna neden oluyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...