Jump to content

Türkcell De Atılan Mesajları Nasıl öğrenebilirim ?

fearlesshackteam

Recommended Posts

Arkadaşlar internette aradım ama bişey bulamadım. Ya da doğru başlıkla aramadım. Benim öğrenmek istediğim şu. Türkcell hattım var. Ben belirli günler veya bugüne akdar gönderdiğim tüm mesajları öğrenmek istiyorum. Aslında sadece 1 kişiye gödnerdiğim mesajlar lazım. Bunları öğrenmemin bir yolu var mı ? Türkcell müşteri hizmetlerini arasam veya dilekçe yazsam çıkarmaları mümkün mü ? Kimliğimle başvuru yaparak öğrenmek istiyorum. Benim için önemli bir konu olduğu için konu açma gereği duydum. Daha önce yapanlar veya olup olmayacağı konusunda gerçek bilgiye sahip olanlar bilgilendirirse beni sevinirim. Hayırlı geceler

Teşekkürler bu servisi bilmiyordum. Yapmak istediğim birçok şeyi yaptım bu servisden. Mesajları öğrenmeye çalıştım ama beceremedim. :D Bilgileri son 2 aya göre veriyor ve mesajların içeriğini göremiyorum. Acaba hattın ilk gününden bugüne kadar almam mümkün mü ? Hattım 1 yıllık. Hatta yeni 1 yıl olacak. Benim için önemli bir konu olduğu için ücretli olsa bile yapmam lazım. Başka ve daha ayrıntılı bir yöntemi var mı ?

Geçenlerde ya dükkanımızda bulunan telefoncu bir arkadaşla konuşurken eğr cep telefonun uyumlu ise yani gönderdiğin mesajlar veya aldıkların telefon hafızasına kayıt ediliyorsa buu recovery ediyorlarmış benim telefonumdakileri ettiler gercekten hayretlerim şaştı istersen araştır kardeşim :D

O konuda bir fikrim yok malesef belliki senin için çok önemli bu durum elinden geleni yapmalısın sonuçta kişisel hattının senin üzerine kayıtlı kardeşim pes etme derim ben denemedim ama verirler bence mantıklı bu... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...