Jump to content

Bilgisayarda Çek-me-ce

system_32

Recommended Posts

Doğrusunu istersen ben beğenmedim.Bilgisayarın kasası çok şık.Çekmecenin ön dizynı ve rengi kasada sırıtıyor.Kasların ön yüzünde dvd takınca çıkarılan ön kapaklardan birini çekmecene montajlasaydın daha iyi olurdu.Çekmecenin kulbuda çok basite kaçmış.Bu kulpların çok daha şık modelleri var.Onlardan birini taksan sırıtmaz bence.

Son olarak zevkler ve renkler tartışılmaz.Ben böyle öyle beğeniyorum siz böyle...Saygılarımla

Doğrusunu istersen ben beğenmedim.Bilgisayarın kasası çok şık.Çekmecenin ön dizynı ve rengi kasada sırıtıyor.Kasların ön yüzünde dvd takınca çıkarılan ön kapaklardan birini çekmecene montajlasaydın daha iyi olurdu.Çekmecenin kulbuda çok basite kaçmış.Bu kulpların çok daha şık modelleri var.Onlardan birini taksan sırıtmaz bence.

Son olarak zevkler ve renkler tartışılmaz.Ben böyle öyle beğeniyorum siz böyle...Saygılarımla

sayın moderatörüm....Öncelikle çok teşekkür ediyorum yarın hemen yazın çalıştığım dükkana gidip ön kapak alacağım biliyorum çok çirkin oldu.. kasama yakışmadı...en yakın zamanda düzenleyeceğim saoalsın tekrar

Dostum Sana bi çekmecemi alsak :)

Valla kasaya yazık etmeden onu kaldır oradan derim hani.

Aklıma plexi den komple kasa yapma var.proje tabi.Biraz para durumum iyi oldumu yapıp sizlere kasayi sunucağım tabi bu ne zaman olur bilemem.

6 ay sonra 3 ay sonra :)

önceden kendi kasamı modlamış gayette iyi olmuştu.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...