Jump to content

Bilgisayarı Tv Ye Bağlamak.

tuntakamon

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bilgisayarımı tv ye bağlamak istiyorum.Ekran kartımda hdmi ve dvi çıkışları var.Tv de ise S-link, compenent ve scart çıkışları var.İnternette çok aramama rağmen cebime uygun bir kablo bulamadım.20 tl yi geçmeyen kaliteli bir kablo arıyorum.Yardım edenlere şimdiden teşekkürler. :)

kablo konusunda çok sorun yasadım kablonun giriş bölümündeki pinler ucuz kablolarda cok hassas oluyor. O pinlerden bitanesinin bile kırılıması demek o kabloyu çöpe atman demektir.Tavsiyem az daha bekle paran olunca güsel bi kablo al ve keyfini sür.SAygıLar....

kablo konusunda çok sorun yasadım kablonun giriş bölümündeki pinler ucuz kablolarda cok hassas oluyor. O pinlerden bitanesinin bile kırılıması demek o kabloyu çöpe atman demektir.Tavsiyem az daha bekle paran olunca güsel bi kablo al ve keyfini sür.SAygıLar....

Beni bir iki yıl idare etsin yeter.Benim monitör çok küçük.Film izlemek ve oyun oynamaktan fazla zevk alamıyorum.Sorunumu inşallah anlatabilmişimdir.

Arkadaşım Aynı Sistemi bugun kurdum Mac için.Bilgisayarımdan Svideo sayesinde çıkış aldım Tv ye de uzatma Kablosu İle Görüntüyü Uzattım Mönütör Seceneklerinden Televizyonu 2.Ci secenegi Aktif Duruma Getirdim Şu an Sorunsuz Olarak İzlemekteyim.Eger Ekran Kartı Cıkışınızda HDMI war ise Biraz SOrun Yaşarsınız ama Ceviricilerle İzlenebiliyor

Arkadaşım Aynı Sistemi bugun kurdum Mac için.Bilgisayarımdan Svideo sayesinde çıkış aldım Tv ye de uzatma Kablosu İle Görüntüyü Uzattım Mönütör Seceneklerinden Televizyonu 2.Ci secenegi Aktif Duruma Getirdim Şu an Sorunsuz Olarak İzlemekteyim.Eger Ekran Kartı Cıkışınızda HDMI war ise Biraz SOrun Yaşarsınız ama Ceviricilerle İzlenebiliyor

HDMI kablo kulandın mı hiç?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...