Jump to content

Bu Programa Crack Yapmak Mümkün Mü.

mesev

Recommended Posts

Slm arkadaşlar bu program çok güzel bişey. geçen yıl köy okulunda kurmuştum tüm bilgisayarlara çok güzel işimizi görmüştü. çocukların acayip ilgisini çekmişti. geçen yıl loader le cracklanmışti. aynı programı bu yıl kullanamıyorum. crack yapılabilir mi acaba lütfen yardım edin arkadaşlar. almaya çalışsam köy okulu mümkün değil. tek bilgisayar için 30 lira.

http://www.krakerim.net/Programlar/4_sinif_matematik.rar

sevgili kardeşim.

verdiğiniz linkteki siteyi inceledim.ve karşıma bir şeyler yapmaya çalışan bir kaç zeki türk insanını gördüm.ben şahsım adına bu tür çalışmaların kırılmasından ziyade desteklenmesi taraftarıyım.Teknoloji ve bilimsel olarak yavaş ilerlemiş ülkemizin insanlarını üzmeyelim.

sevgili kardeşim.

verdiğiniz linkteki siteyi inceledim.ve karşıma bir şeyler yapmaya çalışan bir kaç zeki türk insanını gördüm.ben şahsım adına bu tür çalışmaların kırılmasından ziyade desteklenmesi taraftarıyım.Teknoloji ve bilimsel olarak yavaş ilerlemiş ülkemizin insanlarını üzmeyelim.

Bunu söylediğin halde allah bilir kaç tane crackli program kullanıyorsundur.

---------------------

Paylaşmak Güzeldir

Alemdar 17

Mesev birader uğraştım ama malesef başaramadım.Kusura bakma

Teşekkürler kardeş zahmet edip uğraştın çok sağol.

bazı arkadaşlar başlamış hemen destek olalım falan türk yapımlara.... tamam buna diyecek birşey yok ki. ama okulda 10 bilgisayar var. 10*25= 250 lira. biz yakacak odun bulamıyoruz. gel veliden bu parayı iste. davulun sesi uzaktan hoş gelir arkadaşlar.

-------------------

Paylaşmak Güzeldir

Alemdar 17

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...