Jump to content

Samsung R620 Notebook Um çalındı

Memoli

Recommended Posts

Arkadaşlar bu gün çalıştığım özel okulda öğretmenler odasından Samsung R620 bilgisayarım çalındı.

Polise gerekli bilgileri(fatura ve S/N sunu ) verdim.Bu konuda başka ne yapabilirim.Önerilerinizi bekliyorum.

Samsung bilgisayarlar için bir kayıt sistemi yok.Toshiba da vardı mesela.(Ne faydası olacaksa)

Bu arada bakarsınız 2. ele düşer.Elinize geçer diye seri no sunu buraya yazıyorum.

S/N: ZKSM93AS800303

her ne olursa olsun 1 yıl garanti olayı yokmu yanlış bilmiyorsam öle bişi vardı

edit:bende r 522 fs03tr var herkezin gözü var dikkatli olmak lazım zaman kötü

geçmiş olsun kardeşim

Teşekkürler.Ben Hızlıaldan almıştım.Ama garantisinde öyle bir şey sanırım yok.Alırken sigorta seçeneği varmıydı onu da hatırlamıyorum.Hoş varsa da artık çok geç.

Geçmiş Olsun yapan bir an önce yakalanır inşallah.

Teşekkürler...İnşaallah...

arkadaşım ürünü alırken kredi kartı kullandıysan kullandığın kredi kartının konu hakkında bir mebla ödüyor olabilir. nerden çıktı salakça şey diyebilirsin geçenlerde hcbs kartımı yıllık aidat yüzünden kapattırmaya kalktım müşteri temsilcisi aldığınız üründeki hasar vs yüzde bilmem kaçını ödüyoruz iptal ederseniz bu hakkınızdan olursunuz dedi o yüzden diyorum. çıkmadık candan umut kesilmez sen yinede bi sor soruştur.

Geçmiş olsun bilgisayarı parçalayıp parçalarını ikinci el olarak kullanırsa biraz zor ama bilgisayarı kullanırsa kesin yakalanır Polise haber vermişsin birde savcılığa gitsen daha sağlıklı olur soruşturma başlatabilir

arkadaşım ürünü alırken kredi kartı kullandıysan kullandığın kredi kartının konu hakkında bir mebla ödüyor olabilir. nerden çıktı salakça şey diyebilirsin geçenlerde hcbs kartımı yıllık aidat yüzünden kapattırmaya kalktım müşteri temsilcisi aldığınız üründeki hasar vs yüzde bilmem kaçını ödüyoruz iptal ederseniz bu hakkınızdan olursunuz dedi o yüzden diyorum. çıkmadık candan umut kesilmez sen yinede bi sor soruştur.

Ziraat maximum kartla almıştım.Malum Ziraat devlet bankası.Böyle güzelliklere daha rastlamadım. :D

Geçmiş olsun bilgisayarı parçalayıp parçalarını ikinci el olarak kullanırsa biraz zor ama bilgisayarı kullanırsa kesin yakalanır

Sağol arkadaşım...Allah beterinden korusun.Mala gelen cana gelmesin.

arkadaşım üzülmeni istemem ama teknik yolla(serino vs.) bulunması imkansız.henüz türkiyede o altyapı oturmadı.konuyu bilmeyenler sana ümit vermiş.ancak polis toplu bir mal yakalar kendi data kayıtlarından sana ait olduğunu tespit edebilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...