Jump to content

Bak Sen şu Lİnux A Harika Bir Sey

arcnist

Recommended Posts

Ubuntu arkadaşlar,

www.ubuntu.com[/CODE]

ücretsiz indirin deneyin bir linux çeşidi.

Bu arada benzinsizdir arkadaşlar ve yedek parçaya ihtiyaç duymaz.

Kullanmayı biliyorsanız ubuntu muhteşemdir, bilmiyorsanız öğrenmek için hala geç değil.

Unutmayın büyük şirketler ya linux ya da solaris kullanırlar. Bunun sebebi kötü olduğundan mı çok iyi olduğundan mı ?

Kendinizi geliştirmeden ubuntu'ya laf atmayın.

Seviyorum ne yapayım :)

Ubuntu arkadaşlar,

www.ubuntu.com[/CODE]

ücretsiz indirin deneyin bir linux çeşidi.

Bu arada benzinsizdir arkadaşlar ve yedek parçaya ihtiyaç duymaz.

Kullanmayı biliyorsanız ubuntu muhteşemdir, bilmiyorsanız öğrenmek için hala geç değil.

Unutmayın büyük şirketler ya linux ya da solaris kullanırlar. Bunun sebebi kötü olduğundan mı çok iyi olduğundan mı ?

Kendinizi geliştirmeden ubuntu'ya laf atmayın.

Seviyorum ne yapayım :)

arkadaşım benzinden kastım her donanımın destegi yokdur ben tv kartı kullanıyorum ve özel ses kartı linux destegi yok!

yedek parcadan kastımda cogu muhasebe programı ve sektorel yazılımların linux la alakası yok.

Ayrıca en iyi yol bildiğim yoldur. Xp deki bir hatayı cozmem 5dkkamı almaz linux e zaman var. Buyuk firmalarda artık microsofta servet yatırmakdan bıktıkları için linux e gecer ama tam anlamayıla gecemzler sadece web server ve bazı ozel databaselerde gecerler. Server bazı olarak yine 2003 server kullanıyorlar.

arkadaşlar valla bende winden bıkmış biri olarak yeni sulara yelken acmayı dusunuyorum ama win olmadan da olmuyor lanet olası sey (oyun program vs vs gibi bazı seyler işte) ama benim rotam linux tarafında degil acıkcası mac tarafında gerçi mac ve linux yapı itibari ile benzerli tasıyor yanlız ikisinde anlamadımgım bir sey var tabii butun donımları tanır diyorlar surucu filn kurmak olayımı ne yokmuş bu konuda bir seyler diyebilecek birileri varmı

Arkadaşım linux u kurarken cd yi taktığına aynı driverlı xpler gibi linuxunde icinde senin donanımın icin kendi linux driverları var ve onları kurulum yaparken sürücüleri tanıyıp yüklüyor bu kadar acıklama yeterlimi daha acıklayımmı

driverli xp hiç kurmadım ama dedigini anladım galiba kurulum sırasında driverleri seciyorsun ve kurulumu yaparken driver kurulumlarınıda yapıyor dogrumu

microsoft bugün vista ve win seven ürettiyse bunun sebebi Linuxtur.ubuntunun windows sevena ilham kaynağı olduğunu biliyoruz.evet linux dağıtımlarının ya da gnome veya kdenin biraz daha yol katetmesi lazım.aslında problemlerin çözümü windowsa nazaran daha kolay.olmaz ama çöktüğünde format atmadan önce yapabileceğiniz bir sürü şey var.ayrıca driver meselesi de sorun değil.

bilmiyorum ama Linux kullanmadan karar vermeyin bence mükemmel bir işletim sistemi.

pcmemo dünyanın büyük bir bölümü kullanıyor linux u exe kullanımı olmaması linuxun kendine özgü işletim sistemi olmasından kaynaklanıyor

Burda tek iş görsellikten ibaret, exe veya buna benzer öğeleri linux işletmiyorsa o zaman pc de görselliğe önem verenler için mükemmel bir sistem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...