Jump to content

Pci-e E.kartı Takılıyken Pc Işletimsistemini Açmıy

emre_yucel51

Recommended Posts

Arkadaşım PCIEx Kartını Tak Bios'un Sıfırla Yani Delete Veya Neyse Orları Biliyorsun Default Yap Yada Hiç Açılmıyor Diyorsan Anakart Üzerinde PİL VAr Bios Pili Onu Çıkar 2 Dakika Beklet Sonra Tekrar Tak Ve Açmayı Dene Sonucu yaz buraya hemen ben burdayım :D

bios u sıfırladım....yine aynı arkadaşlar ben anakartı kullanırken CPU over temperature die hata veriodu sonra boardı bios updatesi için gönderdik geldi o hata giderilmiş ama şimdide çalışan e-kartım çalışmıyor dediğim gibi herşey update için gittikten onra geldiğinde oldu...1 hata giderilmişama bir hata daha ortaya çıkmış...

anakrt=asus P5E-VM HDMI

e-kartı=EN 9600

POWERSUPPLY=asus 350 wat yardımı olurasa die verdim...başaka bir PCI-e kart ile açılıyor...öncedenden çalışıyordu ama bios update olduktan sonra böle oldu..

emeğinize sağlık teşekkürler...

bazı anakartlar ekran kartları takıldığında işletim sistemine hata mesajı verebiliyor bu yüzden sistem açılmaya bilir. harici arkadaşımın dediği gibi güvenli moddan hatayı düzeltebilirsin yine olmazsa format atacaksın

Sanırım taktığın Ekran Kartını windows tanıyamıyor Çözüm yolları ise güvenli moddan sürücüsünü tanıtacaksın olmadı ''birkilobarbunyanın''(Kullanıcı Adın Çok Uzun Bulmak İçin ÇOk Düşündünmü :)) dediği gibi formatlıyacaksın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...