Jump to content

Ikinci El Dizüstü

dedem korkut

Recommended Posts

arkadaşlar

bir siteden ikinci el diz üstü bilgisayara alıcı oldum.

özellikleri şu linkte var

http://www.hepsiburada.com/acer-ex5630g-642g25mn-intel-core-2-duo-t6400-2ghz-2gb-250gb-15.4-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd93469

bu diz üstü bilgisayar nasıldır? "acer" da servis sorunu var mı? performans alabilir miyim?

sıkıntı çıkarır mı?

bilgi verirseniz sevinirim?

fiyatına gelince 850 - 900 civarında istiyor

"O" al diyorsunuz da sıfırları 1200 -1400 arası

850 TL nere 1200 TL nere?

Arkadaşım sana bir dost tavsiyesi.Elektroniğin ikinci eli başına her zaman iş açar.İkinci el alacak kadar zenginsen Aceri al.Ama sana vereceğim linkleri incelemeni öneririm.Ben aldım ASUS M51 ve çok memnunum.Hem harici olarak laptoplarda bulunmayan numlok tuşlarıda var.Dört dörtlük bir PC.Hiç kimse bir karın ağrısı olmayan elektronikten kurtulmak istemez.Sen al faturalı garantili PC yi 5 sene kullan.

Please register to see this content.

"O" al diyorsunuz da sıfırları 1200 -1400 arası

850 TL nere 1200 TL nere?

sana kalmış bişi arkadaşımm bu sistem deki pc ler 1000/1200 arası ben ken di fikrimi soyluyorum ben olsam madem 850 tl var tabiki peşin vereçen gali ba 850tl veririm geri kalan 200/300 artık ney se tak sit yaparım çün kü bozulma oldumu sadece çöyü yer arıza tesbit için bile para ala biliryor bi firma var abartmıyorum 20 tl arıza tesbit için alıyor sana kalmış bişi bu tabiki ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...