Jump to content

Msn De Ses Ve Görüntü Problemi

Recommended Posts

bi önceki konuma çözüm bulunamadı msnin 8007007e hata kodu veriyodu şimdi onu geçtim 8.5 yükledm...bu seferde ses ve görüntü şu anda açamıyoruz hatası alıyorum dolayısıyla webcamda çalışmıyor bunu çözene helal olsun ne yaptıysam olmadı

Arkadaşım bu sorun çözümü son sürüm yüklemek. Msn 8.1 ve 8.5 de artık bu hizmet kullandırtılmıyor. Son sürüme yükseltmekden başka çaren yok. Bu sorun herkezde var yani. Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin diyorlar anlayacağın. İstersen alternatif yazılımları dene msn yerine. Amsn gibi

Arkadaşım bu sorun çözümü son sürüm yüklemek. Msn 8.1 ve 8.5 de artık bu hizmet kullandırtılmıyor. Son sürüme yükseltmekden başka çaren yok. Bu sorun herkezde var yani. Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin diyorlar anlayacağın. İstersen alternatif yazılımları dene msn yerine. Amsn gibi

arkadaşım son sürümüde yükledim zaten onda dediğim gibi msn hiç açılmıyor hata kodunuda yazdım.hiçbi şekilde çözüm olmuıyor

Bu çözüm yolunu uygula msn kısayoluna sağ tıkla hedef bula tıkla ve msn messangerın adının sonuna .exe ekle kaydet bu kadar bu çözüm yolu ile rahatlayabilirsin.

kardeşim bu çözümü başka yerde görmedm ama hedef bul diye bişi çıkmıyo sağ tıklayınca ayrıcaaa senn bu dediğğin çözüm önerisi hangisi için son sürümdeki hata kodu için mii??

En son versiyonunu yüklesene. Live msn.

son sürümü zaten yüklemiştim arkadaşım.ondan zaten 8007007e hatasını veriyor..ondan sonra ben 8.5 i yükledim

evet arkadaşlar hata koduyla ilgili sorunu çözdüm ama şimdide şöyle bir sorun var...sadece görüntülü arama yaptığımda ben karşıyı görüyorum ama ben tam bağlancakken görüntülü aramanız sona erdi diyor evet fikri olan ??

• 1 ay sonra...

msn sağ tıkla ozellikler uyumluluk var oraya gir bu programı aşağıdaki uyumluluk modunda calıştır var oraya gir windows 95 olarak ayarla uygula tamam de yüzde yüz olması gerek cunku yeni sürüm msnde denedim oldu deneyin biişey kaybetmezsiniz.diğer anlattılanlara bakmayın kafa karstıyorlar.....

zapmsn indir komple tüm msn lerini sil ondan sonra yeniden son msn sürümünü kur ben öyle yaptığım halde msn mail kutusunu açtırmıyor görüntü resmini değiştirmiyor artık 8 versiyonlarına hiç bulaşma derim .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...