Jump to content

Tnctr Ye Neler Oluyor

bozkurt.hilal

Recommended Posts

arkadaşlar en azından 20 şer tl bağış yapalım forumda günde ortalama 1000 kişi

online sadece onlar verse 20000 tl yapar buda bizi sıkıntıdan kurtarır

hadi formumuza sahip çıkalım öğrendiklerimizin karşılığını verelim

arkadaşlar en azından 20 şer tl bağış yapalım forumda günde ortalama 1000 kişi

online sadece onlar verse 20000 tl yapar buda bizi sıkıntıdan kurtarır

hadi formumuza sahip çıkalım öğrendiklerimizin karşılığını verelim

20'yi bırak 10 lira bile bağış yapsak bu tür sorunlar ile karşılaşmayız.

akıl veren çok ekmek veren yok

katılıyorum kardeşim böle bi konu nezaman açılsa herkez bir şeyler yazıyor fakat icraat yok günde 2 lira en azından bir kenara koyulsa 10 günde 20 lira para birikir 20 lira bence pek bir para değil ama maleesef türk milleti olarak ttumlu değiliz eminimki bir çok kişi bu siteden ekmek yiyor ekmeğin azıcık ucundan verilse mükemmel olur bence... :rolleyes2:

katılıyorum kardeşim böle bi konu nezaman açılsa herkez bir şeyler yazıyor fakat icraat yok günde 2 lira en azından bir kenara koyulsa 10 günde 20 lira para birikir 20 lira bence pek bir para değil ama maleesef türk milleti olarak ttumlu değiliz eminimki bir çok kişi bu siteden ekmek yiyor ekmeğin azıcık ucundan verilse mükemmel olur bence... :rolleyes2:

Birader günde 2 lira ben tedarik edemem maddi herhangi bir sıkıntım yok birden de 20 Lira veremem dediğim gibi 10 lira olsa haşa direk gider düşünmeden yatırırım..

S8_erboi'den bişe rica edicem bu bağış işlemi en az 10 TL olsa daha iyi olmazmı?10'dan fazlası aşıyor şahsen beni belki 10 TL olunca üyeler bağış yapmayı daha çok istiyecek..

ya kardeş 300000 üye var 1 tl bile verseler çok güzel para birikir 1 tl yede kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum

bu arada durumları iyi olanlar daha yüksek tabiki verebilirler oda onların gönüllerinden kopandır

Birader günde 2 lira ben tedarik edemem maddi herhangi bir sıkıntım yok birden de 20 Lira veremem dediğim gibi 10 lira olsa haşa direk gider düşünmeden yatırırım..

inşallah kardeşim ama en düşük miktar bildiğime 13 lira yani 10 dolar :rolleyes2:

ya kardeş 300000 üye var 1 tl bile verseler çok güzel para birikir 1 tl yede kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum

bu arada durumları iyi olanlar daha yüksek tabiki verebilirler oda onların gönüllerinden kopandır

1 TL'ye elbette kimsenin itirazı olmayacak.Oda çok az olur ayrıca 10 Lira olsa daha makbule geçer 10 Lirayı Şİddetle destekliyorum..Birde 1 Lirayı üyelerden hepsi kesinlikle vermez kimi gidip yatırmaya tenezzül etmez 10 Lira çok ideal.En az 10 en fazla 20 TL olursa çok makbule geçer.

kardeş o kadar üye varda bu işe girecek yarı yarıya ,hatta 4 te 1 e bile inebilir.Ama 10 ytl ile mevcut kişiler verirse sorun olmaz gibi geliyor bana.

Saygılarımla...

arkadaşlar bu haftasonuna kadar elleri cebe atalım herkes gücü yettiğince

bağış yapsın yeterki yapın ben inşaallah hafta sonuna kadar halledeceğim

yanlız adminlerimiz herkese toptan öm ile hesap nosu atabilirlerse çok iyi olur

ben onu sadece reklam sanıyodum öyleyse ben günde 100 defa tıklarım

Maalesef günde 100 kereyle olmuyor arkadaşım sanırsam. Google tıklanan mesajlara sıkı denetim yapıyor olsa gerek Onun için günde bir kere tıklamak yeter diyorlar zaten. Ama şunu yapabilirsiniz modemi kapatıp açıp tekrar tıklayabilirsiniz.

Yanılıyorsam bilen bir anlatsın bu reklam işini.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...