Jump to content

Autoplay Media Studio 7.5.1006 Crack

vistaarda

Recommended Posts

o sürümde çok hata var.o sürüm 7.5.1000. ben ise 7.5.1006 kullanıyorum.

Bende o sürümü biraz kullanmıştım evet çok hata veriyor şuan bende 7.5.1006 sürümü kullanıyorum seriali arkadaşın yukarıda veridği serial sorunsuz çalışıyor vistarda sen katılımsız programlar yapıyorsun benim anlamadığım seriali giricek yeri nasıl bulamadın ? :rolleyes2:

Bende o sürümü biraz kullanmıştım evet çok hata veriyor şuan bende 7.5.1006 sürümü kullanıyorum seriali arkadaşın yukarıda veridği serial sorunsuz çalışıyor vistarda sen katılımsız programlar yapıyorsun benim anlamadığım seriali giricek yeri nasıl bulamadın ? :rolleyes2:

autoplayın düzeni karışık :D

ilk Kurulum esanısında (setup yaparken) ister seriali..

Eğer sende kuruluken isetemiyorsa Sen ya yanlış sürüm kuruyorsun yada eskiden kurduklarını tam kaldıramadığın için kurulumda istemiyor...

Zira daha kurulumun başında Seriali istioyor, ondan sonra kuruluyor bendeki 7.5.1006

matahari kardeşim bana autoplayin kurulu olduğu klasörden ams70.exe dosyasını rapide upload etsen iyi olur.bu sayede sorunsuz kullanabilirim.saygılarımla.

• 4 ay sonra...

Seriali girecek yer bulamamanızın nedeni; Trial versiyonda hali ile serial yoktur. Adı üstünde deneme sürümü. kurarsın süre sınırı kaç günse o kadar kullanırsın sonra kullanılmaz hale gelir. Bu sürümlerin cracklerini kullanarak süre sınırını ortadan kaldırabilirsin. Fakat Retail versiyonları full dür ve kurarken serial ister. Trialde kapalı gelen bazı özellikler Retail'de açıktır. Ben halen 1008 versiyonu için retail bulamadım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...