Jump to content

Wİn 7 Loader

ayhantoka

Recommended Posts

Windows 7 kurdum win 7 loader 1.5.8 ile cracledim çalıştı peki bildiğim kadarı ile bios modlanıyor bu crackle peki mesela xp kurmak istesem sorun olurmu

ayrıca 1.80 amd işlemci artık açılınca 2 dakika yüzde yüz kullanılıyor nedenolabilir

şimdiden teşekkürler

• 1 ay sonra...

birinci sorunun cevabı arkadaşım win7 loader biosa dokunmadan sanal bios üzerinden çalışıyo bilgisayara format atınca gider

ikinci sorunun cevabı ise başlangıçta çalışan programlardan dolayı iki dakika boyunca işlemci %100 çalışıyodur internet security özelliği olan bir antivirüs kullanıyosan buda sebep olabili :) r

birinci sorunun cevabı arkadaşım win7 loader biosa dokunmadan sanal bios üzerinden çalışıyo bilgisayara format atınca gider

ikinci sorunun cevabı ise başlangıçta çalışan programlardan dolayı iki dakika boyunca işlemci %100 çalışıyodur internet security özelliği olan bir antivirüs kullanıyosan buda sebep olabili :) r

aynen katılıyorum kullandıgın programlar işlemciyi yüzde 100 kullanıyor bunun nedeni de senin işlemcinin yetersizliginden kaynaklanıyordur..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...