Jump to content

Msn Yazarak Durumunu Öğrenme[tavsiye Ederim]

0sk1

Recommended Posts

http://www.msngeeks.com/index.php?page=blockchecker[/CODE]

Yukarıdaki linke kullanıcının msn adresini yazıp aşağıdaki resmi doğrulayın daha sonra Check Status a basın böylece kullanıcının açık mı kapalı mı olduğunu öğrenebilirsiniz..[/center]

[/b]

asdfsfasf..:download1:

hakkat ya.. bak kardeş maillerimize gelmesin 3 ila 7 cm arası garanti şeyler.. Vallaha çok kötü olur bide bizim mail olayı şirketin.. atlar patron üstümüze.. 3 ila 7 arası yani. aha aha aha..

Ondan sonrada 3 ila 7 arası görüşmiyelim.. :download1: Temadan belli zaten..

NOT: Arki bizim ya... Şuan aynı ortamdayız.. Güzel site aslında içiniz rahat ola :D

Osk1 kardeş deneme yaptım ..Msn mi çevrimdışı yapıp sorguladım kapalı diyor msn çevrim içi yapıp baktım evet online diyor ama o zaman bu sayfaya gerek yokki. Çünki sadece çevrim içi olanları görüyorsa kendi msn ni çevrimdışı açıp bakabilirsin ki açık kim kapalı değilmi. Yanlış bir şey söylüyor veya konuyu yanlış anladım ise şimdiden özür. Yinede paylaşım için teşekkürler.İyi günler dilerim

Şimdi olay şöyle :download1:

mesela [email protected] adlı kişi seni engelledi mi merak ediyorsun..Şimdi oraya yazıyorsun bu [email protected] adresini sistem sana diyor ki adam açık sen bakıyorsun msn e kapalı ee ne anlıyorsun ? adam seni engellemiş :download1:

Osk1 kardeş İlgine şimdiden teşekkür ederim. Ama anlatamadım galiba. ben kendi msn mi çevrimdışı yaparak denedim fakat kapalı gösterdi açınca açık dedi Teşekkür ederim.Ona istinaden yazdım .İyi günler dilerim arkadaş.

eke süperdi :download1:

bu arada seni silenleri görmek için msn plusun bi özelliği var zaten. engelleyeni bilemem. hem siteyi denedimde bişey gelmedi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...