Jump to content

Duyuru : Yurddışı Bağlantılarında Sorun Varmış..!

CaVeLL

Recommended Posts

Çalıştığım Hosting Firması bir Duyuru Yayımlamış Bugün, Duyuru Aynen Şöyle :

Türk Telekom'un yaptığı duyuruya göre; Türk Telekom'un yurtdışı internet erişimini sağlayan linklerinin büyük bir bölümünde kesintiler yaşanmaktadır. Bu kesintiler nedeniyle yurtdışı internet erişiminde yavaşlıklar ve aksaklıklar yaşanması olasıdır.

9 Ekim 2009 14:14

duyuruttnet.jpg

Öğlenden beridir 100 MB lık partlar halinde Rapidden dosya indiriyorum, Saat birden beridir sadece 3 part indirebildim :)

Allah'ım Ya Bizi TTNET 'den kurtar Yada TTNET'i istediğimiz Hıza ve Ücrete Kavuştur :warning::(

Sizlerdede benzeri durum sözkonusumu? Hissedilir yavaşlama varmı??

herhangi bir aksaklık yok bende

yurtdışı siteleri ile sohbet ediyorum msn, yahoo, skype sorunsuz bağlandım

google dan video izledim herhangi bir sorun yaşamadım

yine de paylaşımın için teşekkür ederim

Bende bi türlü Asus'un sitesine tam erişim sağlayamıyordum bu duyurudan haberdar olmamız iyi oldu

Sağolasın "CaVeLL"

rapidde indirirken hız 3kb kadar düştü bende sorun linklerde zannetmiştim ama sonra anladımki herşey normal rapidde sorun vardır diye düşündüm ve rapidin diğer serverlerinden çektim sorun kısmi olarak düzeldi hani sitede indirirken globe-3 filan var ordan bahsediyorum onları değiştirince sorunum şimdilik düzeldi yoksa 3kb ile 24 gün gösteriyor normalde bir kaç saatlik dosya :(

edit:Ayrıca çok güzel dua etmişin ikinci söylediğin fiyat düşmesi olmayacağına göre en iyisi ttnete rakip çıkması...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...