Jump to content

Win7 A4 Tech Webcam Sorunu

ramcho06

Recommended Posts

Arkadaşlar Dun makınaya Tiny7 (Windows 7 )yukledim.A4 Tech Pk 635M Webcam Setup'ını yuklemeye calıstıgımda

--------------------------------------------------------------------------------------------------

>setup\DLL.cpp(409) $7.0.100.1342@ windows XP Service Pack2 (2600) BT_other 0.

2uiiqtt.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Böyle bir hata alıyorum..

Sistem uyumlulugundan Windows Xp 'yi sectim olmadı;

Vista'yı sectim yine olmadı;

Güncel Sürücüsünü yükledim yine olmadı : (

2 gundur ugrasıyorum kafayı yiyecem denemediğim yöntem kalmadı

ÜstadLar yardımcı olursa cok sevinirim.Herkese teşekkür ederim şimdiden..

Arkadaşlar aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa Setupı yuklesinler Kii zaten sonuna dogru Setup\DLL.cpp hatası vericek ve yukleme sona erecektir.. yapmanız gereken Revo Uninstaler Programını kurup ilk acılışta cıkan seceneklerden geLismiş temizleme secenegini işaretleyip..Ardından A4 Tech Webcam Setup UnistaLL etmektir..Reg kayıtlarına kadar butun herşeyi sıldıgınızde sorun halloluyor..Ardından tekrar Setupı kurmayı denedıgınızde sorunsuz bi şekilde yukleme devam ediyor..Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara inşallah yardımcı olur..

Arkadaşlar malesef ben de web cam ile ilgili sorun yaşadım. TAZGA TWK-1381 USB Web Cameram var update sitesinden gerekli update i yapıyor. Web cam var gösteriyor. Görüntü alamıyorum. Bu nedenle yeni driverler çıkıncaya kadar XP kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Ekran kartı driverlerini güncelledi sorunsuzca çalışıyordu. Windows 7 şimdilik başka bahara kaldı. Web cam sorunu yaşayan arkadaşlara katkım olsun diye yazdım. Sevgilerimle...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...