Jump to content

Google Logosunu Barkoda çevirdi

muhtar

Recommended Posts

Google’dan Barkod’un İcadı Hatırlatması

1254871488-clip-10kb.png

Evet bugün 7 Ekim 2009 ve Google yine dünya adına önemli bir icat için logosunu değiştirmiştir.

Google yine bir süpriz logo ile karşımıza çıktı.Bugun google bize barkod’un icadını hatırlattı.

Peki Barkod nedir ? Barkod ne zaman icad edildi ?

Genelde dikdörtgen biçiminde olan, birbirine paralel çizilmiş inceli kalınlı çizgilerden ve bu çizgilerin arasındaki boşluklardan meydana gelen , siyah çubukların oluşturduğu bir sembole barkod diyoruz. Barkod’lar sayesinde bilgisayara otomatik veri girişi hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Günümüzde pek çok alanda kullanılmaya başlanmıştır. (Gazete, dergi, kitap ,ilaç, gıda vs.)

Sayın forum Yetkilileri Öncelikle böyle bir site yaptığınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Başarıların devamını diliyorum Münkün olduğu kadar siteyi ziyaret ediyorum. Ancak çoktandır evde sitenize (

Please register to see this content.
) giriş yapamıyorum. google de aratıyorum sayfaya giriş yapacağım zaman yönetici giriş ve parola soruyor.Resim eklemek istedim tam olarak nasıl eklediğini bilmediğimden yapamadım sonuç olarak iş yerinde giriyorum ama evde giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim konuyu yalnış yerde açtım galiba özür diliyorum kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...