Jump to content

Kablosuz Modem Kurulumu Yapamıyorum

bluejder0007

Recommended Posts

Ethernek kablosuyla internete bağlanın İnternet tarayıcınıza 10.0.0.2 yazarak modemin arayüzüne girin eğer önceden şifreyi değiştirmediyseniz

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: epicrouter

kodlarıyla giriş yapın ve kablosuz ağ dan WPA2 olarak ayarlayarak şifre verin

Sonrasında kablosuz ağı taratıp şifreyi girin

wirelless driveri tanıtınmı

ag baglantılarım sag tık ozellıkler> kablosuz ag baglantılartım gorunuyormu

eger yoksa driverini yuklemen lazım

varsa şayet

kablosuzun şifresını dogru gırsen baglanırsın

hala girebilmis degilim internete netbook a kurcam yeni format attım taktım ettım modemi format sonrası hangi driverlari yukleyecem ki dogru calıssın bir tane driver cd si var hersey var içinde hepsini de yukledim internet denetleyicisi yuklerken hata olusuyor veya cakısmamı yapıyor birde dogru yanlıs modemı kurdum ve baglandim ama genede internete giris yapamıyor nasıl olcakta girebilcem işlerimden dolayıda tam olarak ilgilenemedim arastırma yapma sansımda olmuadı daha yeni geliyorum işten yardımcı olcak arkadaslar arıyorum ilgilenirde kurarsak bir cocuk sevindircez daha ilkögretime gidiyor cokmus format atıvermıstım ama internetini haledemedım yyardımcı olunda yapalım ve geri vereyim şimdiden teşekkürler...

arkadaslar bende usrobotics 9111 var içine girip kullanıcı adımı sıfremı gıremıyorum ıcıne ınt ex. yoluyla gırıyorum modem guncellemeye goturuyor guncellıyorum dosyasıyla ındırdıgım, ve tamamlandı dıor ama her seferınde gene aynı guncelleme alanına gelıo ve bakıyorumkı son yukledıgım surum yok yıne eskı surum var noldu anlamadım bana geldıgınde bı modem hıc bı aparatı yokdu adaptor uydurdum bakıyorum lambalarına ve 4üncü lambaları sınyal verıyor ama ınternet lambası baglı oldugu halde yanmıyor dıer adsl de yanıyo lamba yanı hat var ve dıorumkı acaba bunun telefon gırıs pin sayısı farklıda 4lümüki normalde 2 lı oluyo ya tek kablosunun ucundakı jakın pin sayısı bana bu adsl ın tel hattı kablosununun resmını gosderebılırmısınız elınde bu modem den olan varsa resmını cekıp gosderebılır yada ınt den bulabılır rıca edıyorum bıturlu kuramadım 2 haftadır adsl im bozuk acil lazım eger buda olmazsa vınn a gecıcem masa ustunu gecmekde ıstemıyor bı yanım :s nolur yardım konu acdım kımse bakmadı :s

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...