Jump to content

Ağ Yolu Bulunamadı Hatası

unstabble

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Eleman olarak çalıştığım net cafe de bilgisayarlardan bir kaç tanesi ile server arasında bağlantı kurabiliyorum fakat sadece 3 makinadan server \\server-ip yazıp girmeye çalıştığım zaman Ağ Yolu bulunamadı hatası ile karşılaşıyorum. Sorunun makinadan kaynaklandığını düşünüp makinaları sıfır format atıp hiç bir şey kurmadan güvenli mod da iken McAfee Total Protection ile Full Scan yaptım bir de o şekilde denedim öyle de olmadı ardından malware vb. tüm taramaları yaptım fakat sonuç yine aynı.

Bu durumu nasıl ve ne şekilde düzeltebilirim sizce? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

o bilgisayarlarada virüs programı kullanıyorsanız virüs programı kurarken ağı kapatmış olabilir.McAfee Total Protection da ağ apılandırmasına bakabilirsin

Tüm herşeyi denedim yapılabilecek, ama hala aynı. Total Protection'ın ağ yapılandırmasına dair yaptığı engellemelerde dahil tüm hepsi açık durumda. Işin garip yanı da Total Protection kurulu olmayan bilgisayarlarda da aynı sorundan var. 2 gündür uğraşıyorum ama ne yazık ki bir değişiklik yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...