Jump to content

Windows Ses Sorunu

f2008

Recommended Posts

arkadaşlar internetten radyo dinlerken internet exploler üzerinden birden ses gitti yeniden başlattığımda

bilgisayarımdan ses gelmez oldu

media player yada başka bi player kayıtlı mp3 dosyalarını çalmıyor codec hatası veriyor messenger görüşmelerinde karşıdan ses alabiliyorum yada internetten radyo dinlerken ses geliyor

fakat windowstan hiç bir ses gelmiyor.

Audio driver larını kaldırdım tekrar kurdum yine aynı

lütfen acil yardım

akadaşlar Klit codec pack i yükledim ve mediplayer classic le le mp3 leri çalıyor sorun yok fakat windowstan yine ses gelmiyor açılışta kapanışta , internette video izlerken ses gelmiyor malesef

o zaman sunu yap denetım masasından degıl donanım kaldırma programları var onlarla kaldır onlar regedıtı ve gereksız dosyalarıda kaldırıyor onla kaldır ve tekrar yukle drıver i benım onerım bu program ı yukle sesı kaldır derım Your Uninstaller :)

arkadaşlar ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim. sorunu deneme yanılma yoluyla çözdüm :) driverleri yüklerken bazen

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 hatası veriyordu bende

başlat çalıştır regedit den yerini buldum driver klasörünü sağ tuşu tıkladım izinler bölümüne girdim ve administartore tam denetim izni verdim

aynı pencerede gelişmişi tıklayıp izinler bölümünde administratore tekrar tam denetim izni verdim sorun çözüldü

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...