Jump to content

Kurtlar Vadisi Pusuda Kenan Imirzalıoglu Süprizi

tekke2005

Recommended Posts

kurtlar vadisi pusuda kenan imirzalıoglu süprizi ama polatın düşmanı olarak edinilen bir bilgiye göre kurtlar vadisi pusuda reytingleri arttırmak amacıyla diziye yepyeni bir isim ekleniyor kenan imirzalıoglu ölen muro karakterinden sonra izleyici sayısının düşücegini düşünen şirket şimdiden kolları sıvayıp ünlü isimlerle çalışmaya başlayan şirket ilk atagı kenan imirzalıoglu oldu ama işin garibi sayın kenan imirzalıoglu maalesef dizide zengin bir mafya babasını ve polatın düşmanını canlandıracak aynen KABADAYI filminde oldugu gibi evet arkadaslar sizce nasıl bir karar yorumlarınızı bekliyorum

not:kenan imirzalıoglunun içinde oldugu bölümler kısa zamanda yayına gececek

post modern çağda jönler vardı ve kadın idoller vardı kadir inanır tarık akan, türkan şoray v.s. ve bunlar izleyicinin gözünde öyle idealleştirilirdiki nerdeyse hastalık haline gelirdi. gerçi onlarda arasıra olumsuz rolleri karakterleri oynadılar. gerçi sektör doğal bir gelişim aşaması idi bu.

şimdi ise daha açılımcı herşey:) çünkü artık tabular gelenekler görüşler son sınır gibi değil dokunulmaz değil. daha toleranslı rollere geçmesi çokta kötü bir şey değil. yani özetle her çağın güzelliği kendine özgü. tabi uçlarda var ama bunlar hala tutuculuğunu koruyabilir. mesela kenan imirzalıoğlu bir gay rolünde oynasa iyi olmaz değilmi:) ama bundan yıllar önce tarık akan abimiz gay rolünde bile oynarı mdemişti hatırladığıma göre.

dizi bazında ise bence kenan imirzalıoğlu bu bahsedilen rolde diziye girecekse çok iyi konumlanmalı ki tabiki yönetmenler bunu düşünecektir büyük olasılıkla. yoksa sadece benmi düşünebilirim:P şunu demek istiyorum; kenan imirzalıoğlu mesela polatı bastıran bir biçimde konumlandı dizide birde buna süregelen idollüğünü ekleyelim ne olur dizi sapıtır gibime geliyor:) nasıl iyi yoruladımmıB)

Polat ölür xD... kenan imirzalıoğlunun geleceğini sanmıyorum yeni dizisi var süper bi dizi ezel diiye... bide bu bilgiyi nerden aldın ¿ B)

ha doğru bak bunuda diyecektim hatırlattın saol kardeşB) bencede zor. aslında müslüm baba o rolde gelcek denmişti yazın başında birde.

kenan imirzalıoglu ezel de uynuyo şu an ikisindede olması saçma...

Aynen katılıyorum...

EZEL'in Yapımcısı İzin Vermez Bence Çünkü Kanal'ın Reytingleri Kurtlar Vadisi'ne Çevrilir STAR TV'Ye SHOW TV İzin Vermez Yönetmen Ya Orası Ya Burası Der B)

Kenan İmirzalıoğlu kurtlar vadisine gelirse polatla liderlik savaşı olur dizide ve sanırım

Kenan polatı bastırır.İlk bu yüzden onu diziye almazlar kanısındayım.Zaten onun gelmesiyle

dizininde tatdı kaçar iki ana karakder ( lider ) bir dizide olmaz kanısındayım arkadaşlar.

iskender-polat ikilmesi kenan-polat olur bence farkeden bişi olmaz ama kenan imirzalıoğlunun daha iyi rol yapacağı kesin. o yüzden herkes kötü mafyaya özenir. eskiden sadece deli yürek vardı. kavgalar tek kişi içindi. şimdi polat - deli yürek olur türk nüfusu azalır.

post modern çağda jönler vardı ve kadın idoller vardı kadir inanır tarık akan, türkan şoray v.s. ve bunlar izleyicinin gözünde öyle idealleştirilirdiki nerdeyse hastalık haline gelirdi. gerçi onlarda arasıra olumsuz rolleri karakterleri oynadılar. gerçi sektör doğal bir gelişim aşaması idi bu.

şimdi ise daha açılımcı herşey:) çünkü artık tabular gelenekler görüşler son sınır gibi değil dokunulmaz değil. daha toleranslı rollere geçmesi çokta kötü bir şey değil. yani özetle her çağın güzelliği kendine özgü. tabi uçlarda var ama bunlar hala tutuculuğunu koruyabilir. mesela kenan imirzalıoğlu bir gay rolünde oynasa iyi olmaz değilmi:) ama bundan yıllar önce tarık akan abimiz gay rolünde bile oynarı mdemişti hatırladığıma göre.

dizi bazında ise bence kenan imirzalıoğlu bu bahsedilen rolde diziye girecekse çok iyi konumlanmalı ki tabiki yönetmenler bunu düşünecektir büyük olasılıkla. yoksa sadece benmi düşünebilirim:P şunu demek istiyorum; kenan imirzalıoğlu mesela polatı bastıran bir biçimde konumlandı dizide birde buna süregelen idollüğünü ekleyelim ne olur dizi sapıtır gibime geliyor:) nasıl iyi yoruladımmı:D

sırf cevap yazmak için yazmışsın var ya... toplasan bir cümle etmez...

kenan imirzalı oğlu gelirse star showa kv nin eli ile bandik atmış olur. muro ünlü müydü ki ölmesi ile dizi bitsin ha de ki memati öldü o zaman derim yerine adam şart. dizine pkk lı olarak girmiş ve azılı bir haydut iken adam şam sebeğine döndü ölmesi isabetli oldu bence.

hala polat tabanca ile operasyon yapıyor ya daha ne diyim.

abi polat yerine ta enbaşından bu rolü kenan imirzali oğluna vereceklerdi ozaman harbi dizi olurdu, kenan imirzalnin geleceğini ben sanmıyorum.

iskender-polat ikilmesi kenan-polat olur bence farkeden bişi olmaz ama kenan imirzalıoğlunun daha iyi rol yapacağı kesin. o yüzden herkes kötü mafyaya özenir. eskiden sadece deli yürek vardı. kavgalar tek kişi içindi. şimdi polat - deli yürek olur türk nüfusu azalır.

:D

at yalanı öpsünler! inananı :D hani kaynak :)

bana bakın bu gereksiz konuşanlar ister inanın ister inanman ortalıgı karıştırman inanmayan 2 gün önceki hürriyet gazetesine baksınlar ve kapak olsun o size sizi işe yaramaz kişiler ortalıgı karıştırmaktan başka bir sey bilmeyenler yazıklar olsun adam olun

Valla kusura bakmayında, adam bi olta sallamış bütün sazanlar atlamış. Bilgi için ne sağlam bir kaynak var ne de tv'de bir haber. Oyuncu istediği her dizide oynar bunu yönetmen kısıtlayamaz, sözleşmede varsa ayrıdır. Ama örneği var çeşitli kanallarda. Kenan İmirzalıoğlu bu dizide oynamaz, çünkü ona göre bir karakter yok. Olsaydı emin olun çoktan dizide onu izlerdik.

Başka bi siteden bulduğum konu!!!

Kenan imirzalioğlu ihtiyarların polatın yerine getireceği kişi olarak diziye giricek.
Kaynak dizi setinden birisi[/CODE]

Muhohohohohohoooo :warning:<_<

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...