Jump to content

Harddisktev Veri Kurtarma

eray_95

Recommended Posts

Arkadaşlar, harddiskimdeki E:\ sürücüsünden veri kurtarmaya çalışıyorum. Fakat kurtaracak program bulamadım. ( Multistage 4 Evaluation version; Power Data Recovery programı var. sürücümdeki dosya ve klasörleri görüyor kurtarmaya kalktığımda şifre istiyor. Crack' li bir program bulabilirmiyim. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum. MSDOS' denedim disk alanı yetersiz geldi. MSDOS' başka bir sürücüye kopyalamayı bilmediğim için verilerimi kurtaramadım. TEŞEKKÜRLER...

Recover My Files kaliteli programdır. Buna alternatif olarak da Ontrack EasyRecovery Pro'yu öneririm.

Recover My Files 4.0.2.409 (Son Sürüm)

İndir:

Ontrack Easy Recovery Professional 6.20.11 (Son Sürüm)

İndir:

veya:

veya:

veya:

Please register to see this content.

Hatırtlatma: Ontrack Easy Recovery Professional poramı için şifre ve cracka ihtiyaç yoktur, full kurulum yapar.

arkadaşlar ben bunu kullandım kesin çözüm bende kurtardum bu programlar alın biraz gec yapıyor ama iyi bir program herşeyi çıkarıyor fotmat atım bozuldu işlem hatası verdide attım format sonra dosyalarımı bu programla kurtardım önce hangi diskteyse seciyorum ordan bul tılıyoruz herşeyi kendi buluyo

kesinlikle öneririm!!!

adı:pandora recovery 2.1

boyutu: 3.1 mb direk setuplu yüklüyoruzz :warning:

link:

Please register to see this content.

beğenip indirdiğiseniz bir teşekkürü hor görmeyiniz!!! :)

saygılarımla :whistle:

Arkadaşlar, harddiskimdeki E:\ sürücüsünden veri kurtarmaya çalışıyorum. Fakat kurtaracak program bulamadım. ( Multistage 4 Evaluation version; Power Data Recovery programı var. sürücümdeki dosya ve klasörleri görüyor kurtarmaya kalktığımda şifre istiyor. Crack' li bir program bulabilirmiyim. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum. MSDOS' denedim disk alanı yetersiz geldi. MSDOS' başka bir sürücüye kopyalamayı bilmediğim için verilerimi kurtaramadım. TEŞEKKÜRLER...

şifre/ key istemesi normal çünkü bunlar ücretli yazılımlar.. ya lisansını alırsın yada bi crack vs bulup FULL'lersin öyle kullanırsın.. ayrıca o sölediğin Power data recovery çok sağlam. öneririm o programı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...