Jump to content

250-350~ Tl Arası Nokia Telefon Tavsiyesi Xpress M

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar benbu aralar yada kurban bayramından sonra bir mp3 çalan kamerası güzel olan yani çözünürlüğü iyi olan sesi gayet iyi olan ses derken mesela nokia 6600 dan daha iyi ses çıksın yeter :) yani ses anlaşılsın birazda inletsin :D bir telefon istiyorum 3g konusuna gelince bence 3g telefonda çok gerek yok eğer ben telefonda istediğim siteye giremeyeceksem niye olsunki denedim arkadaşlar ben o 3g yi gerçi ben nokia 3120c de edge ile bağlandık yani kontörlü istediğimiz siteye bağlanamadım yani forumlar falan facebook a falan normal 6600 dan bile bağlanıyorum onun için pek gerek yok ama olsada iyi olur onu da göz önünde bulundurursanız sevinirim aslında wlanlı istiyorum e 51 ama biraz pahalı onun için bari sesi güzel bir telefon alayım dedim kamerası 2-3,2 megapiksel olsun tavsiyeleriniz nedir ben şu an 5320 5130 6303 düşünüyorum 6303 de 3,2 mp kamera varmış tavsiyeleriniz nedir sabırla okudunuz tekrar teşekkür ederim.saygılar

bence 6303 tam senlik

Nokia 6303 classic - 3.2 megapiksel dijital kamera

Nokia 6303 classic - Ürün paketi içeriği

• Nokia 6303 classic cep telefonu

• Nokia batarya (BL-5CT)

• Nokia şarj cihazı (AC-:)

• Nokia Stereo kulaklık(WH-102)

• Nokia kullanım kılavuzu

• İçinde Nokia Maps bulunan 1GB MicroSD hafıza kartı

• Nokia USB veri kablosu (CA-101D)

nokia-6303-classic.jpg

arkadaşım param olsa büyük konuşmayayım ama n73 almam daha iki gün önce akşam arakadş geterdi şuna bi baksana diye daha öncedende ben ona tamir etmiştim firmware falan attık ama yine bir sürü sorunu var onun için ben onu almayı düşünmüyorum tavsiyeleriniz için sağolun tavsiyelere devam.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...