Jump to content

Tv İzleme Yazılımı

gehlen

Recommended Posts

progdvb,dvbwiever,dvbdream kullanabilirsin yada kendi yazılımını indir sitesinden.

Kendi yazılımı ile kablo tv ye bağladığımda yayın alamıyorum,sanırım sadece PAL-B yi destekleyip,PAL-bg yi desteklemediğinden.Sırayla deniyorum .Teşekkürler...

Kullanamadım çünkü TV kartım USB;BT 848 -878 Chipsetli değil

Arkadaşım bir kullan, sonra hata alırsan yaz lütfen. Eğer Moretv indirip kurmayı denersen genelde moretv hazır şekilde gelir. Yani tekrardan kurmana gerek kalmaz. İndirdiğin rar yada zipli klasörü çıkar ve o çıkardığın yerde moretv.exe çalıştır programı aç. Sonra Aygıtlardan doğru aygıtı çalıştırırsan bir sorun kalmaz diye düşünüyorum.

Denemekte yarar var.

Arkadaşım bir kullan, sonra hata alırsan yaz lütfen. Eğer Moretv indirip kurmayı denersen genelde moretv hazır şekilde gelir. Yani tekrardan kurmana gerek kalmaz. İndirdiğin rar yada zipli klasörü çıkar ve o çıkardığın yerde moretv.exe çalıştır programı aç. Sonra Aygıtlardan doğru aygıtı çalıştırırsan bir sorun kalmaz diye düşünüyorum.

Denemekte yarar var.

denedim malesesef More TV 3.53 çalışmadı.Zaten genelde "NOT:fly&lifeview 2000/3000 ve usb tv kartlari ile uyumsuzdur. bu program sadece bt848/bt878 chipli tv kartlari ile calisir." yazmışlar.

Acaba sen görüntü codecleri ve ses codeclerini yüklemiş misin?

Bunu yapmak için eğer xp kullanıyorsan,

1-Dvbdreamsetup_v14i programını yükle

2-CyberLink PowerDVD ULTRA

3-Core Avc

4-Elecard Avc

5-Sonic.CinePlayer.HD.DVD.Decoder

6-CLVDPack

7-HDPack

8-Eğer ekran kartın nvidia ise daha iyi görüntü elde etmek için NVIDIA_PureVideo_Retai

Bu yazdıklarımdan hangisi yada hangilerinin bilgisayarında yüklü olduğunu bilmediğim için kurmanı tavsiye ederim.

Hata almak istemiyorsan önce kendi yazılımını yükle sonra 1. alternatif seçenekte dahil bütün pack ve codecleri mutlaka yükle.

Sonra yine yaz bakalım nerede hata alacaksın?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...