Jump to content

çökmeyen Mozilla Firefox Varmı?

balıkcıscg

Recommended Posts

kardeş firefox 3.5.3. cıktı güncellesene bir ayrıyeten firefoxa eklenti kurulacak diye uyarı aldı ve kurdu isen virus girmiş olabilir.firefoxta bankacılık işlemi yapıyorsan bilgilerini bile calabilirler antivirusle tarat baktın olmadı firefoxu tamamen kaldır arkada iz bırakmadan sil sonra tekrar firefox 3.5.3 ü kur böyle dene bakalım

site ismi vermek reklam yapmak istemiyorum lakin gecen .....online sitesinde bir tane virusun firefox a kendini eklenti olarak gösterdiği ve sen eklentiyi kur dediğinde virusü iceri aldığını yazıyordu düşüncem bu yada güncelleme yapmaya calışıyor ve güncelleme sitesine bağlanmayı başaramadığından cöküyorda olabilir başıma bir defa gelmişti.yeni sürümü indirip yükleyince düzelmişti.lakin xp de göçme diye bir tabir yok ki o pardus ve linuxe ait firefox calışmazsa calışmaz ama linux te firefox cöktü diye uyarı verir.sizinki öyle birşeymi acaba.linux te bu sorunu yaşıyorsanız firefox un linux uyumlu paketini indirip tekrar kurmanızı tavsiye ederim

aynen dostum en cok kullandığım internet tarayıcısı opera.opera kullan başın ağrımasın eklenti kuruyorum diye firefox seciyorsan o başka lakin en iyi ve en hızlısı hatta hackerların coğunun kullandığı web tarayıcısı OPERA ya geç kafanda bilgisayarında rahat etsin.yok ben illa firefox istiyorum diyorsan dediklerimi dene.oda olmazsa artık firefoxa el salla gel operaya

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...