Jump to content

Çİft İŞletİm Sİstemİnde Crack Sorunu

smt79

Recommended Posts

İKİ SİSTEM YÜKLÜ BİLGİSAYARIM VAR VİSTA 32 BİT SP2 VE WİN 7 32 BİT 7600 BENİM SORUNUM BİRİNİ CRACKLASAM DİĞERİNİN CRACKI YOK OLUYOR WİN 7 Yİ CRACKLIYORUM SONRADA VİSTAYI CRACKLIYORUM Bİ KONTROL EDİYORUM WİN 7 NİN CRACKI UÇMUŞ TEKRAR AKTİVASYON İSTİYOR NEDİR ÇARESİ KARDEŞLER Bİ YOL GÖSTERİN YİNE TEK SİSTEME DÖNÜŞMÜ? YOKSA GÖRÜNEN DENEYEN VARMI?

Modlu bios yöntemini deneyin bir tek slickle 2 HDD kullanıyorum.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=102545[/CODE]

nasıl yani biraz daha açarmısın konuyu şimdi bende biosu modladım win 7 etkinleştirme sorunum yok şimdi sen şöylemi yabtın c vista kurdun d win7 kurdun ikisinde aynı seftika keylemi aktif eddin

• Editor
nasıl yani biraz daha açarmısın konuyu şimdi bende biosu modladım win 7 etkinleştirme sorunum yok şimdi sen şöylemi yabtın c vista kurdun d win7 kurdun ikisinde aynı seftika keylemi aktif eddin

aynı sertifika ama aynı key değil, SLIC 2.1 Vista'da da (SLIC 2.0 olmasına rağmen :D ) çalışıyormuş, yani BIOS'unu SLIC 2.1 ile modladıktan sonra sadece; Windows 7 kullanıyorsan onun keyini , Vista kullanıyorsan onun keyini giriyorsun... ama sertifika aynı olacak...

win 7 de hp sertifika ise vistada da hp kullanıcaksın yani yaşar abi

anladın mı abi

aynı sertifika ama aynı key değil, SLIC 2.1 Vista'da da (SLIC 2.0 olmasına rağmen ;) ) çalışıyormuş, yani BIOS'unu SLIC 2.1 ile modladıktan sonra sadece; Windows 7 kullanıyorsan onun keyini , Vista kullanıyorsan onun keyini giriyorsun... ama sertifika aynı olacak...

mephistooo2 kardeşim şimdi ben misal vista kurdum biliyosun hp seftikayla aktif ediyorum win7 iyi sen yabmıştın vista için hp seftikayı nerden bulacam

• Editor
mephistooo2 kardeşim şimdi ben misal vista kurdum biliyosun hp seftikayla aktif ediyorum win7 iyi sen yabmıştın vista için hp seftikayı nerden bulacam

Windows 7 için kullandığın HP sertifikasını kullanabilirsin... hiçbir fark yoktur...

Windows 7 ve Vista için aynı sertifika kullanacaksın, sadece keyler farklı olacak ki, olmak zorunda zaten ;)

HP sertifikasını ve daha başka sertifikaları aşağıdaki linkten bulabilirsin...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=104073&hl=[/CODE]

bu topicte iki tane program var, sen ilkini indireceksin...

ilk linkteki ile hem Vista'ya hem de Windows 7'ye sertifika ve key yükleyebilirsin...

çoooook teşekkürler ama aynı hdd de p.d.m.ger ile bölünmüş bir düzende yanıı tek hdd de yemiyooo bunlar herhalde neyse yaklaşık on crack deneme sonucu vistayı sp1 crack win 7 yide internet aktiviteli yapılan bir crackla yamadım peki yeni bir soru bunları neyle imajlamalı yada yedeklemelli ben nortçuydum vers. 11.5 ama artık hirens boot 10.5 deki snapçıyım dersem deneyen varmı süper hızlı ve geri yüklemede donanım hataları yada cracklama hataları vermiyo saygılar thanksler çocuklar "rumuz jakaboyla çatlaks mix"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...