Jump to content

Nfshift Kasmaya \ Bozukluğa Çözüm \%100 Save Dahil

AlijohnX

Recommended Posts

Kasma Problemi Yaşayanlar[Özellikle Ati Ekran Kartlılar için] Bu çözümü Deneyince SORUN Düzelecektir!

Masaüstünde Bulunan Oyunun Kısayolunu Silin. Daha Sonra Oyunun Konumuna Giderek Shift.exe Dosyasının Adını Grid.exe olarak Değiştirin. Dha sonra SağTıkGönderMasaüstü Dedikten sonra kasmasız bir oyuna başlayabilirsiniz. Kesinlikle Kasma problemi ortadan kalkacaktır. Denenmiştir...

downoelps8x.gif

Gönderme Hatası Alanlar \/eya Oyundan Atılanlar için Bu Çözümü Deneyince SORUN Düzelecektir!

Her Bilgisayar Phxys Hatası Alınır. Hatta Hatayı giderseniz bile Gönderme hatası alabilirsiniz oyunda yarışa başlarken. O Yüzden Şu aşağıdaki 1-2 küçük adımı izlerseniz kesinlikle hiç bir sorun çıkmadan indirip kurup güzelceni sorunsuz oynayabilirsiniz.[Oyunu indirdim. Sizinle Aynı hataları Aldım. Kendi Başıma bulduğum çözümle düzelttim...]

Aşağıdaki Linkten [Ekran Kartınız Ati Olsa bile] Nvidia Pyhxs Son Sürüm Yazılımını İndirin:

http://us.download.nvidia.com/Windows/9.09.0121/PhysX_9.09.0121_SystemSoftware.exe

Yazılımı İndirip Kurduktan sonra Yüklediğiniz Oyununun Konumuna Giderek shift.exe Dosyasına Sağ Tıklayın|-|Özellikler|-|Uyumluluk|-|Windows NT\98 Dedikten sonra Tamam Butonuna Tıklatın.

Son Olarak Belgelerim\NFS SHIFT Dizininden graphicsconfig.xml Dosyasını Düzenle Deyin ve Aşağıdaki @BURSAT Adlı kişi tarafından yapılan kodlarla değiştirin

<pre style="margin-top: 0pt; display: inline;"><?xml version="1.0" ?>
<Reflection>
<class name="BRTTIRefCount" base="root class" />
<class name="BPersistent" base="BRTTIRefCount">
<prop name="Name" type="String" />
</class>
<class name="GraphicConfigData" base="BPersistent">
<prop name="Mode" type="Fct" />
<prop name="Vsync" type="Fct" />
<prop name="Windowed" type="Fct" />
<prop name="TextureFilter" type="Fct" />
<prop name="TextureResolution" type="Fct" />
<prop name="Brightness" type="Fct" />
<prop name="CarDetailLevel" type="Fct" />
<prop name="TrackDetailLevel" type="Fct" />
<prop name="ShadowDetailLevel" type="Fct" />
<prop name="MotionblurLevel" type="Fct" />
<prop name="EffectsDetailLevel" type="Fct" />
</class>
<data class="GraphicConfigData" id="0xB40460">
<prop name="Name" data="" />
<prop name="Mode" adapter="0" width="1024" height="768" antialias="0" refresh="60" />
<prop name="Vsync" vsync="1" />
<prop name="Windowed" windowed="0" />
<prop name="TextureFilter" texturefilter="0" />
<prop name="TextureResolution" textureresolution="1" />
<prop name="Brightness" brightness="10" />
<prop name="CarDetailLevel" cardetaillevel="0" />
<prop name="TrackDetailLevel" trackdetaillevel="0" />
<prop name="ShadowDetailLevel" shadowdetaillevel="0" />
<prop name="MotionblurLevel" motionblurLevel="1" />
<prop name="EffectsDetailLevel" effectsdetaillevel="2" />
</data>
</Reflection></pre>[/CODE]

[u][size=2][color=#0000ff]Veya Kendi hazırladığım Şu kurulumdan Kodlarla Uğraşmadan yapın...[/color][/size]

[/u][u]http://rapidshare.com/files/285224620/graphicsconfig.exe

[color=#0000ff]Alternatif link:[/color]

http://ul.to/r048ch

131 kb[/u]

downoelps8x.gif

[/font] [font=Century Gothic][size=3]Need For Speed Shift %100 [/size][/font][font=Century Gothic][size=3][color=#ff0000][Kalan Sadece Dünya Turu Adlı Yarıştır. Bilerek Bırakılmıştır][/color][/size][/font][font=Century Gothic][size=3] Bitirilen Save Dosyası[/size][/font][font=Century Gothic]

Rar içinde Açıklama Yapılmıştır.Fakat Genede Buradada Açıklamasın ıYapayım...

"[/font][font=Century Gothic][color=#ff0000]Shadow[/color][/font][font=Century Gothic]" Klasörünü [/font][font=Century Gothic][color=#0000ff]Belgelerim\NFS Shift[/color][/font][font=Century Gothic][color=#ff0000] Klasörüne Atın[/color][/font][font=Century Gothic]

http://rapidshare.com/files/285609712/ShadoW__100_Bitmis_Save.rar

281 kB...

[/font]

tşk ederim. ancak kafama takılan kısayol ismini değiştirerek kasmanını önüne nasıl geçiliyor o kısmını anlamadım. yani bende kasma zaten yokta bir kısayol değiştirince ne gibi fayda saglıyor merak ettim açıkcası.????

bulan arkadaşa da helal olsun böyle bir yöntemle kasmayı önlediyse helal olsun

Arkadaşlar 128 Mb Ati Radeon Pro Family 9250 Ekran katı bu oyunu çalıştırırmı acaba Most Wanted ve Carbon u sorunsuz oynuyorum ama bu oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağı hakkında bilgisi olan varsa cevap yazarsa memnun olurum :D

ati hd 4650 1 gb ekran kartım var nfs shift oyundan atıyor anlatılan herşeyi uygulamama rağmen oyun açılıyor video bitiyor tam başlayacak oyundan atyor yardımcı olursanız sevinirim.

Şu Cracki Denedikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim

Please register to see this content.

3 Mb...

Ayrıca Oyununuz Rip mi?

@istanbul82 iyi oyunlar diliyorum ozaman :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...