Jump to content

Internet Cafem Için Oyun Konsolu

egemynet

Recommended Posts

İşlerin kötü gittiği dönemler de kafe hareketlensin diye hazırladığım küçük bir yapılandırma.

faydası olacağını düşündüğüm konular

- müşterinin aradığı oyunu hızlı şekilde bulabilmesi

- masa üstündekin oyun iconlarının kirliliğinden kurtulmak

- masa üstüne değişik bir hava katması

- can sıkıcı oyun iconlarından kurtulmak

- sürekli cafenin reklamını yapabilmek

vs. vs. diye sıralayabiliriz. Değişik bir çalışma olduğunu ve internet cafeci arkadaşların işini görebileceğini düşünüyürum.

tecrübeli arkadaşların geliştirebilmem adına değerli yorumlarını bekliyorum

resim elbette ekliyeceğim ancak görsel açıdan çalıştırrak görmenizi temenni ederim çünkü kullandığım iconlar, ve cafe reklam bölümü hareketli

cafe ismine tıklandığında ayrıca reklam için popup çalışmakta. Saygılar

oyunkonsol.jpg

http://rapidshare.de/files/48427085/console.rar.html

Edit : Başlık yeniden düzenlenmiştir.

Merabalar bende eskişehirin bir beldesinde cafe işletiyorum işlerin kötü gittigi zamanlarda örneğin yeni çıkmış yada grafiksel olarak tasarımı iyi bir oyun buluyorum ve makinalara yüklüyorum.Bir müşteriyide başına geçiriyorum akşama kadar oynuyo çocuklara oyunu gösteriyo ve beyendiriyo bu yöntemle hem çocuklar daha yeni oyunlar oynuyo hemde ben kazanıyorum

bu çalışmayı kendi cafem için yaptım cafe ismini sizin değiştirebilmeniz söz konus değil ben sadece çalıma ile ilgili olarak daha fazla nasıl geliştirbilirm diye yorum bekliyorum sizin kullanabilmeniz için oyun iconlarını tekrar yapmam ve oyun kısayollarını sizin kullandığınız makinadaki kısayolları götermem ile mümkün olacaktır saygılar.

Üstat çalışmanı indirdim beğendim gerçekten çok hoş fakat kendi internet kafemde kullanabilmem için reklamı ve oyunları değiştirmem gerekir bunu nasıl yapabiliriz acaba

Arkadaş kendi kafesinde kullanabilmesi için ne gibi işlemler yapması gerektiğini sormuş. Sizin verdiğiniz cevaba bakın.

bu çalışmayı kendi cafem için yaptım cafe ismini sizin değiştirebilmeniz söz konus değil ben sadece çalıma ile ilgili olarak daha fazla nasıl geliştirbilirm diye yorum bekliyorum sizin kullanabilmeniz için oyun iconlarını tekrar yapmam ve oyun kısayollarını sizin kullandığınız makinadaki kısayolları götermem ile mümkün olacaktır saygılar.

Bir kere sadece kendi kafeniz için yaptıysanız lütfen başlığı değiştirin. " İnternet Cafeler Için Oyun Konsolu " İnternet kafeler dediğin zaman esnek ve bütün internet kafelerin kullanabileceği bir uygulama olur. Zaten arkadaş bana yaparmısın dememiş nasıl yaparım demiş. Ne ile yaptığını yada nasıl yapıldığından bahsetseniz zaten arkadaşlar da kendilerine benzer uygulamalar çıkarabilirler.

Arkadaş kendi kafesinde kullanabilmesi için ne gibi işlemler yapması gerektiğini sormuş. Sizin verdiğiniz cevaba bakın.

Bir kere sadece kendi kafeniz için yaptıysanız lütfen başlığı değiştirin. " İnternet Cafeler Için Oyun Konsolu " İnternet kafeler dediğin zaman esnek ve bütün internet kafelerin kullanabileceği bir uygulama olur. Zaten arkadaş bana yaparmısın dememiş nasıl yaparım demiş. Ne ile yaptığını yada nasıl yapıldığından bahsetseniz zaten arkadaşlar da kendilerine benzer uygulamalar çıkarabilirler.

Evet başlık yanlış olmuş.

haklısın kardeşim baslık tekrar duzenlenmiştir. ancak sizinde arkadasa verdiğim cevaba değil hazırladığım çalışmaya yorum yapmaızı ısterdım

acıklamada ne amacla yaptıgım nerede kullanacagım ve neden baska bir cafede olamayacagı nı sanırım acıklamıstım.

iconların yapımı için photoshop kullandım

menu yapımı için de AutoPlay Menu Builder kullandım

dolayısı ile oyun kısayolları ve iconlar başka cafe de çalışbilmesi için yeniden düzenlenmesi gerekir.

saygılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...