Jump to content

Wireless Hata Bağlanırken 40 104 Bit Hatası

cemal_akaslan

Recommended Posts

Okulda Kablosuz internet yasal olarak aldığımız şifreyle girmek isterken şöyle bir hata alıyorum. "Ağ yapılandırmanıza bağlı olarak ağ parolanızın 40 bit veya 104 bit olması gerekir. Bu, 5 veya 13 ASCII karakter ya da 10 veya 26 onaltılı karakter olarak girilebilir" Yardımcı olabilecek olana şimdiden teşekkürler...

Yasal şifreyle kastettiğim bize verilen doğru şifredir. Şifre doğru olmasına rağmen "Ağ yapılandırmanıza bağlı olarak ağ parolanızın 40 bit veya 104 bit olması gerekir. Bu, 5 veya 13 ASCII karakter ya da 10 veya 26 onaltılı karakter olarak girilebilir" gibi bir hatayla karşılaşıyorum!

Modem ayarlarına girmem mümkün değil. Çünkü o kurumun modemi.

Yasal şifreyle kastettiğim bize verilen doğru şifredir. Şifre doğru olmasına rağmen "Ağ yapılandırmanıza bağlı olarak ağ parolanızın 40 bit veya 104 bit olması gerekir. Bu, 5 veya 13 ASCII karakter ya da 5 veya 13 ASCII karakter olarak girilebilir" gibi bir hatayla karşılaşıyorum!

Modem ayarlarına girmem mümkün değil. Çünkü o kurumun modemi.

arkadaşım hata gayet bormal eger modemin wap kullanıyorsa 5 veya 13 ASCII karakter wep kullanıyorsa 64, 128 ya da 256 bit uzunluğunda şifreniz için 10, 26 ya da 58 (Hex) karakter girmelisin orneğin ben wep kullanıyorum şirem 128bit "abaacdaabdabdacacadacdcdcd" eger bi karakteri girmessem boyel hata verir. Sana tavsiyem once şifreni kontrol et başka notebookda şifren kabul eidliyorsa senin noteebook modemin şifrelemsini desteklemiyordur (wpa2) varsa notebook unu mixed mode una al. Kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...