Jump to content

D-smart'ımı Satıp Yerine Ne Alsam?

erdemmetin

Recommended Posts

1,5 senelik d-smart kullanıcısıyım.

uefa maçlarını paralı seyrettiriyorlar, kafalarına göre kanalları şifeliyorlar.

bu tür sebeplerden dolayı cihazı satayım diyorum.

sizce mantıklı mı?

peki; yerine alsam.

hangi uyduyu. maçlar konusunda sorun yaşamayacağım ve discovery channel seyredebileceğim, trtdeki ve cnndeki maçlarda şifreyi çözen bir uydu varmı

bilgilerinize danışmak istedim.

sağolun...

sinema içinse kablolu tv tavsiye ederim ben baktım 3 günlük programına verdiği filmler güzel yok kanal ceşitliğili isterim ben diyorsan digitürk al ayda 10 tl taksitle + olarak 30 40 tl daha ver ek çanak al normal uydu kanallarını da ceker böylece receivere 100 120 vermezsin türkmax gibi bir kaç kanalı da izlersin aynı zamanda izle öde ile film de izleyebilrisin

ben sahsen kablotv aldım evime + olarak interneti ucuz 1 gb sınırsız ttnet ile 50 tl kablolu tv ile 36 tl + olarak telefon bağlantısı gerekmiyor sadece kablotv aboneliği yeterli

tabi kablo tv sinema kanalı için +7.5 tl ödüyorsun 85 tl de cihazı istersen 8 tl x12 faturana yansıtılıyor vs ayrıntılar

google.com :(

Hocam Sat haklısın Ben CCcam Server Kiralıyorum... 1 tane Sky Star 2.8 TV KARTI Alcaksın 130 lira ile 160 lira arasında 2.eli 50 lira birde internet benden'de serveri kiralıycaksın hangi paketi açmak istiyorsan açıcaksın..Digiturk Full Paket salonlar hariç d-smart full daha birçok uydu'nun full paketi hotbird ne bileyim astra hepsi var maçlar'da atak olmuyor ben server'imde ittalıyım ;) full paket

1 tane Sky Star 2.8 + internet + benden server(4 aylık 50 liraya bu fiyata imkansız full paket olarak şu kanalı açıyomu die sorabilirsiniz..)

Hocam Sat haklısın Ben CCcam Server Kiralıyorum... 1 tane Sky Star 2.8 TV KARTI Alcaksın 130 lira ile 160 lira arasında 2.eli 50 lira birde internet benden'de serveri kiralıycaksın hangi paketi açmak istiyorsan açıcaksın..Digiturk Full Paket salonlar hariç d-smart full daha birçok uydu'nun full paketi hotbird ne bileyim astra hepsi var maçlar'da atak olmuyor ben server'imde ittalıyım ;) full paket

1 tane Sky Star 2.8 + internet + benden server(4 aylık 50 liraya bu fiyata imkansız full paket olarak şu kanalı açıyomu die sorabilirsiniz..)

kardeş atak olmaması imkansız eurofutbol da

kardeş atak olmaması imkansız eurofutbol da

Kardeş bildiğim var ki öyle diyorum SERVER'imizde iddalıyım Tüm paketler açılıcak..hangi kanal var ise aklında söyle ;)

Bende uyducuyum şu iddali serverinden test amaclı Cline ac bakalım mac esnasında atack warmı yokmu ;)

client açmak o kadar basitmi aç kapat serveri :clapping: alan test etmek için alır görür bişey olmaz diyorsan para iadesi yaparız :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...