Jump to content

Tiny Wİn7 BaŞlat ÇubuĞunda Arama HÜcresİ Yokkkk ..

ethemyigit

Recommended Posts

ARKADASLAR HANI BASLAT CUBUGUNDA VE GEZGIN SAYFASININ SAĞ UST KOSESINDE OLAN HIZLI ARAMA ÇUBUGUM WIN7 TINY AKTIFLESTIRDIKTEN SONRA KAYBOLDU VE GERI GELMIYOR NASIL GERI GETIREBILIRIM !!!!!

NOT : TINY AKTIFLESTIRMEYI YAPAMADI BENDE BASKA PROGRAMLA AKTIFLESTIRDIM .. :D

:(

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER ... :D:D

• 1 ay sonra...

28481d1253284115-windows-search-turn-off-search_removed_start_menu.jpg

arkadaşlar tıny yukledım daha sonra office ve nod smart securıtyı yukledıkten sonra restrart attım baslat cubugum yıne boyle oldu gecenın bı yarısı kız arkadasımın bılgını alıp tıny yukleyıp toshıba laptoptada denedım yıne aynı oldu xp kullanmamamın sebebı sırf bu arama hucresı :dribble:

nasıl gerı getırırılır ?

bu denedıgım 3 . bilgisayar

senin kurduğun modifiyeli windows7 büyük ihtimalle dedğin arama çubuğu kaldırılmış olucak ki gözükmüyor bu tür problemlerle uğraşmamak için tek çözüm temiz windows7 kullanman , bu arada Tiny Wİn7 çalışmasından bence fazladan bileşen çıkarılmış bakalım daha ne sorunlar oluşturucak :dribble:

arkadaşlar icindeki reg ayarı yapıyor bunu evertinhy searc diye bir program var onun icin kurulmuş olan windows7 searcı arkadaş komple kaldırmış sistemden onun yerine everthiny searc ı koymuş bence daha iyi windows7 search olsun vista search olsun hem kasıyor hemde sistemden cok harcıyordu bu arayıcı cok iyi saatin yanına bir bakın sayfaya benziyen bir simge var üzerinde büyütec olan o artık arama yapıcınız anladınızmı eğer anlıyamadı iseniz yardımcı olurum

cevap için teşekkür ederim sağlıkçı salih ama şu benim kahrolasıca kasmasın dıye başlangıçtakileri iptal etme huyum onuda başlangıcını kaldırmısım :dribble: wındowsunkını veya everythıng searchu bı daha nasıl aktıf edebılırım? acıkcası salıh bey bız sızın lıtelerınıze alıştık elın yabancılarının lıtelerını kullandırmayın bıze kendı bılgısayarımın orıjınal wıstaları vs toshıba laptopların acılıs kapanıs surelerını bılırsınız o bılgısyarlar hep sizin litelerinizle düzeltildi bi türk lite artık :yahoo:

yerli malı herkes kullanmalı :yahoo:

bu arada tın7 wın7de ekran goruntulerınde wındows searchu olanlar var bende ısterem :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...