Jump to content

Windows Xp Pro Da Bütün Keyler

nefes757

Recommended Posts

merhabalar direk konuya giriyorum

ben bir teknik servis sorumlusuyum ve bu aralar çok sık karşılaştığım ama pratik bir çözüm bulamadığım bir sorunla boğuşuyorum.

pes etme noktasındayım

soru:

bir xp cd si olsun bana pclerini getiren müşterilerimin makinalarına formatı bu cd ile atayım ve onların kendi orjinal lisans şifrelerini kullanayım

pclerin üstünde lisans etiketleri oluyorya bunlara göre cd arşivi yapıoruz bizde çünkü müşterilerin çoğu cdlerini kayıp etmiş yada çizdirmiş olduğu için bu küçük arşiv kurtarıyordu bizi ama artık yeterli gelmemeye başladı bu konuda bi fikri olan yada tavsiye edebileceği bir program ws bişi olan varsa can kulağıyla dinlerim ha bu arada modifiye işletim sistemlerinide kullanıyorum ama bazen müşterilerimiz devlet dairesinde yada resmi kurumlarda olduğu için orjinal lisans kullanmam şart oluyor...

zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler...

yardımlarınızı bekliyorum...

hedef gösterirseniz hemen downloada başlarım 3 cd 5cd ne olursa olsun kaynak kaynaktır...

teşekkürler arkadaşlar ama program işime yaramadı test ettim ama malesef olmadı...

arkadaşım bana key lazım değil bende zaten key mevcut ama ona uyan cd yok yinede teşekkürler...

evet başka fikri olan var mı_?

teşekkürler arkadaşlar ama program işime yaramadı test ettim ama malesef olmadı...

arkadaşım bana key lazım değil bende zaten key mevcut ama ona uyan cd yok yinede teşekkürler...

OEM Sürümü corporate(namıdiğer VLK) yapma yaması var.

Link:

http://www.4shared.com/file/69978268/99390cc/Windows_XP_Pro_TRK_OEM_2_CORP_SP3.html?dirPwdVerified=f0ba22c9[/CODE]

Anlatım:

Bu veceğim dosyayı kendi i386 içerisindekiler ile değiş bu değişim elinizdeki xp,yi crackli hale getirecekdir yalnız ben xp pro ile denedim xp home için olurmu bilmiyorum.

key olarakda bu yeterli sorunsuz update yapar.

Key:

[CODE]CM84R-24P6T-FCF9Y-KFBH2-V6Y2Y[/CODE]

SONRA nlite ile iso alıp cd ye 10x hızında yazdır.(Nero ile)

Eğer işe yaramazsa cd ye sp3 entegreleyip key girmeden kurulum yap.

( zaten key mevcut ama ona uyan cd yok ) demişsin bütün windows CD leri zaten bir kopyadır önemli olan KEY ler elinde bir lisans numarası varsa kullandığın CD nin bir önemi olmamalı.

Ancak müşterilerinin bazılarının resmi kurum kullanıcıları olduğunu belirtmişsin büyük ihtimal kullandıkları işletim sistemi (XpHome) dir.

bunlara doğal olarak pro key kullanamazsın elinde lisans no su olan kullanıcılar için elinde orjinal bir XpHome veya XpPro CD si olması yeterli olur düşüncesindeyim.

Sistem yüklemesinden sonra kayıt işlemi Telefon yada (Hakkı bitmediyse) İnternet üzrinden yapılır.

vistarda teşekkürler yardımın için lakin benim isteğime cvp veren bi uygulama değil bu yinede güzel bi öneri

3rg3nekon arkadaşım senin soylediğinde doğru ama biyere kadar şöyle açıklayım

microsoft ürettiği xp pro sürümlerine öyle bi uygulama gizlemişki atıyorum elinde bi xp pro cd si var ve birde key var ikiside orjinal ama farklı ülkelerden satın aldın yada farklı zamanlarda bu ikisini birbiri ile kullanmana izin vermiyor işte o cd ile o key uymuyor birbirine oem bile olsa sorun çıkıyor sanırım sürüm farkı buda...

xp pro sp2 key orjinal elimde var ama buna uyan xp cd si yok bu sorunu aşabileceğimiz bir yöntem var mı_?

yada xp sp3 yada xp home işletim sistemi ne olursa olsun farketmez ama soru elimdeki orjinal keyi kullanabileceğim bi cd var mı_? key değiştirme programlarıda işe yaramıyor malesef...

herkese teşekkürler...

bu sorunu bi şekilde çözebileceğimize inanıyorum hertürlü fikire açığım denemeden bilemeyiz...

evet başka fikri olan...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...