Jump to content

Sabit Hatta Arayan Numarayı Gösterme

bomba34

Recommended Posts

arkadaşlar yeni telefon aldık(önceki göstermiyordu)bu telefonu arayanları gösteriyormuş.kullanma klavuzunda 444 1 444 dü arayın diyor arıyoruzda nereye giripte ne yapıcaz bişi anlamadım hangi tuşları tıklıcaz bilgisi olan yazabilirmi ?

türk telekomun numarı o rayı arıcaksın ayakınlarda türk telekom warsa orayada gidebilirsin telefondan arıcaksan müştrri temsilcisi ile konuşmak için şu numarayı tuşlayın der onu tıkla müşteri temsilcisine derdini anlat

öyle yapıcamda müşteri temsilcisi demiyor istersen bir arayıp bak :D

kardeş ilk defa duuyorum böle bişeyi telefonun kendi özelliği ise türk telekom ne yapsın buna bizdede var numara gösteren telefo taktığımız çalıştı numaraları göteriyor markası ne telefonun kardeşim :D

kardeş ilk defa duuyorum böle bişeyi telefonun kendi özelliği ise türk telekom ne yapsın buna bizdede var numara gösteren telefo taktığımız çalıştı numaraları göteriyor markası ne telefonun kardeşim :D

kulanım klavuzunda böyle yazıyor ne yapabilirim caller id mi ne onu açtıracakmışız

Telekom dan Clip Clear özelliğini açtırmazsan numarayı göremezsin bizde aldıktan sonra arayıp açtırmıştık

internettende başvuru yapıp açtırabiliyorsunuz.ben sende olduğu gibi kafayı yemek üzereydim sonra emin_gs05 arkadaşın dediği gibi Clip Clear özelliğini internetten istek yapıp açtırdık ve mutlu son:)

peki nereden başvuracağım. direk adres atabilirmisin

kardeş ben arardım şimdi 444 1 444ü telefon numaramı girdim ardından 5'e bastım sonra 2'ye bastım müşteri hizmetleri yetkililerine bağladı :D sende böyle yapabilirsin kardeş onlara anlat derdini işte

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...